El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Dostawa leków

Buyer: Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.

Published
17 June 2025
Place of performance
PL22A
Procedure
Open procedure
Notice number
00389793-2025
Reference
bce9e34e-998d-4154-9932-84e3c70d5f4f
Official source
Official source

CPV codes

Description

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków dla Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 7 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 części (pakietów). 3. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320).

Lots (7)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Pakiet nr 1
PL22A
33600000 Productos farmacéuticos
2 Pakiet nr 2
PL22A
33600000 Productos farmacéuticos
3 Pakiet nr 3
PL22A
33600000 Productos farmacéuticos
4 Pakiet nr 4
PL22A
33600000 Productos farmacéuticos
5 Pakiet nr 5
PL22A
33600000 Productos farmacéuticos
6 Pakiet nr 6
PL22A
33600000 Productos farmacéuticos
7 Pakiet nr 7
PL22A
33600000 Productos farmacéuticos

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) 560,000 zł
Roche Polska Sp. z o. o. (Część 9) 552,778 zł
Farmacol Logistyka Sp. z o. o. (Cześć 1) 552,778 zł
Salus International Sp. z o.o. (Czesc 19,20) 1,248 zł

Official publications

Other tenders from Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.