Dostawa komputerów przenośnych, drukarek 3D i minikomputerów
Buyer: Podkarpacki Zespół Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie
- Published
- 3 December 2024
- Submission deadline
- 20 December 2024, 09:00
- Place of performance
- Rzeszów, PL823
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00736093-2024
- Reference
- ebf5b9ad-7624-48b5-ae6c-43a34f409f0b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30200000Equipo y material informático
- 30230000Equipo relacionado con la informática
- 30237000Partes, accesorios y suministros para ordenadores
- 42962000Equipo gráfico y de impresión
- 19520000Productos de plástico
Description
Zamówienie zostało podzielone na 3 części: Część 1 Dostawa komputerów przenośnych - zamówienie podstawowe: Komputer przenośny – 8470 szt., Torba na laptopa – 8470 szt., Mysz komputerowa – 8470 szt., prawo opcji: Komputer przenośny – max. 261 szt., Torba na laptopa – max. 261 szt., Mysz komputerowa – max. 261 szt. Część 2 Dostawa drukarek 3D - Drukarka 3D – 12 szt., Filament PLA High Speed Czarny – 48 szt., Filament PLA High Speed Czerwony – 48 szt., Filament PLA High Speed Niebieski – 48 szt., Filament PLA High Speed Srebrny/Szary – 48 szt., Filament PLA High Speed Zielony – 48 szt., Filament PLA High Speed Biały – 48 szt. Część 3 Dostawa minikomputerów - Minikomputer – 30 szt., Klawiatura – 30 szt., Mysz komputerowa – 30 szt., Obudowa – 30 szt., Zasilacz – 30 szt., Monitor – 30 szt., Przewód HDMI – 30 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części znajduje się w Załączniku do SWZ. Uzupełnienie w zakresie opisu przedmiotu zamówienia stanowią postanowienia projektowanych postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień…
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Dostawa komputerów przenośnych | 30200000 Equipo y material informático | — |
| 2 | Dostawa drukarek 3D | 42962000 Equipo gráfico y de impresión | — |
| 3 | Dostawa minikomputerów | 30200000 Equipo y material informático | — |
Award criteria
- Price — Najniższa cena zaoferowana za wykonanie zamówienia podstawowego. Kryterium Cena zostanie obliczone wg następującego wzoru: Cena= najniższa cena brutto oferty/cena brutto oferty ocenianej x…
- Quality — KJ 1 - Wydajność procesora wydajność potwierdzoną w teście PassMark wynik co najmniej: 11500 punktów (Average CPU Mark) – 0 pkt wydajność potwierdzoną w teście PassMark wynik co najmniej 14 500…
- Quality — KJ 2 - Jasność ekranu Jasność min. 250 cd/m2 - 0 punktów Jasność min. 300 cd/m2 - 2 punkty
- Quality — KJ 3 - Odporność klawiatury na zalanie lub zachlapanie Brak odporności na zalanie lub zachlapanie - 0 punktów Klawiatura odporna na zalanie lub zachlapanie - 2 punkty
- Quality — KJ 4 - Podświetlenie klawiatury Brak podświetlenia klawiatury - 0 pkt Podświetlenie klawiatury - 1 pkt
- Quality — KJ 5 - Pojemność baterii Bateria o pojemności minimum 40Wh (Li-Ion i/lub Li-Po) – 0 pkt Bateria o pojemności minimum 50Wh (Li-Ion i/lub Li-Po) - 2 pkt
- Quality — KJ 6 - Wykonanie obudowy Górna pokrywa obudowy matrycy wykonana z innego materiału aniżeli metal (aluminium, magnez, tytan) - 0 pkt Górna pokrywa obudowy matrycy wykonana z metalu (aluminium, magnez,…
- Quality — KJ 7 - Wysokość obudowy Obudowa o wysokości powyżej 23 mm, wg karty katalogowej - 0 pkt Obudowa o wysokości maksymalnie 23 mm, wg karty katalogowej - 1 pkt
- Quality — KJ 8 – Funkcja ochrony BIOS Funkcja ochrony BIOS , która włącza się podczas uruchamiania systemu BIOS, aby chronić kod systemu BIOS/krytyczne zasoby platformy przed ew. atakami ze strony…
- Quality — KJ 9 – Funkcja monitorowania BIOS Funkcja monitorowania kluczowych procesów systemowych, pozwalająca na utrzymanie ich działania nawet w trakcie aktywnego ataku złośliwego oprogramowania. Funkcja…
- Quality — KJ 10 – Funkcja naprawy BIOS Funkcja umożliwiająca przywrócenie uszkodzonego systemu BIOS na przykład w wyniku nieudanej aktualizacji. Brak funkcji naprawy BIOS opisanej powyżej – 0 pkt Bios…
- Quality — KJ 11 - Wake-on-Wlan Brak możliwości włączenia/wyłączenia Wake-on-Wlan – 0 pkt Możliwość włączenia/wyłączenia Wake-on-Wlan - 1 pkt
Official publications
- TED · 00736093-2024 · 3 December 2024
- OJS · 235/2024 · 3 December 2024
Other tenders from Podkarpacki Zespół Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie
- Przebudowa portali i stron internetowych PZPW wraz z dostosowaniem ich do nowych wymagań prawnych - Stworzenie, wdrożenie i utrzymanie…
- Dostawa składanych nastawek robotycznych
- Dostawa drukarek 3D i minikomputerów
- Dostawa energii elektrycznej w latach 2026-2027 (2 części) na potrzeby Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie
- Dostawa energii elektrycznej w latach 2026-2027 (2 części) na potrzeby Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie
- Dostawa komputerów przenośnych i sprzętu komputerowego
- Dostawa energii elektrycznej w latach 2026-2027 (2 części) na potrzeby Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie
- Dostawa, instalacja i konfiguracja sprzętu serwerowego i sieciowego
- Dostawa, instalacja i konfiguracja sprzętu serwerowego i sieciowego
- Dostawa energii elektrycznej w latach 2026-2027 (2 części) na potrzeby Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie