Dostawa komputerów przenośnych, drukarek 3D i minikomputerów
Buyer: Podkarpacki Zespół Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie
- Published
- 24 October 2024
- Submission deadline
- 20 November 2024, 09:00
- Place of performance
- Rzeszów, PL823
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00645839-2024
- Reference
- ebf5b9ad-7624-48b5-ae6c-43a34f409f0b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30200000Equipo y material informático
- 30230000Equipo relacionado con la informática
- 30237000Partes, accesorios y suministros para ordenadores
- 42962000Equipo gráfico y de impresión
- 19520000Productos de plástico
Description
Zamówienie zostało podzielone na 3 części: Część 1 Dostawa komputerów przenośnych - zamówienie podstawowe: Komputer przenośny – 8470 szt., Torba na laptopa – 8470 szt., Mysz komputerowa – 8470 szt., prawo opcji: Komputer przenośny – max. 261 szt., Torba na laptopa – max. 261 szt., Mysz komputerowa – max. 261 szt. Część 2 Dostawa drukarek 3D - Drukarka 3D – 12 szt., Filament PLA High Speed Czarny – 48 szt., Filament PLA High Speed Czerwony – 48 szt., Filament PLA High Speed Niebieski – 48 szt., Filament PLA High Speed Srebrny/Szary – 48 szt., Filament PLA High Speed Zielony – 48 szt., Filament PLA High Speed Biały – 48 szt. Część 3 Dostawa minikomputerów - Minikomputer – 30 szt., Klawiatura – 30 szt., Mysz komputerowa – 30 szt., Obudowa – 30 szt., Zasilacz – 30 szt., Monitor – 30 szt., Przewód HDMI – 30 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części znajduje się w Załączniku do SWZ. Uzupełnienie w zakresie opisu przedmiotu zamówienia stanowią postanowienia projektowanych postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień…
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Dostawa komputerów przenośnych | 30200000 Equipo y material informático | — |
| 2 | Dostawa drukarek 3D | 42962000 Equipo gráfico y de impresión | — |
| 3 | Dostawa minikomputerów | 30200000 Equipo y material informático | — |
Award criteria
- Price — Najniższa cena zaoferowana za wykonanie zamówienia podstawowego. Kryterium Cena zostanie obliczone wg następującego wzoru: Cena= najniższa cena brutto oferty x 60 cena brutto oferty…
- Quality — Przekątna i rozdzielczość ekranu - KJ1 Przekątna ekranu min. 15”, o rozdzielczości minimum 1920x1080 pikseli - 0 punktów Przekątna ekranu min. 16”, o rozdzielczości minimum 1920x1200 pikseli - 5…
- Quality — Jasność ekranu - KJ2 Jasność min. 250 cd/m2 - 0 punktów Jasność min. 300 cd/m2 - 4 punkty
- Quality — Odporność klawiatury na zalanie KJ3 Brak odporności na zalanie - 0 punktów Klawiatura odporna na zalanie - 3 punkty
- Quality — Podświetlenie klawiatury KJ4 Brak podświetlenia klawiatury - 0 punktów Podświetlenie klawiatury - 2 punkty
- Quality — Pojemność baterii KJ5 Bateria o pojemności minimum 45Wh (Li-Ion i/lub Li-Po) - 0 punktów Bateria o pojemności minimum 55Wh (Li-Ion i/lub Li-Po) - 3 punkty
- Quality — Wykonanie obudowy KJ6 Obudowa wykonana z trwałych materiałów, o podwyższonej odporności spełniająca normy określone w opisie przedmiotu zamówienia - 0 punktów Obudowa wykonana z metalu (aluminium,…
- Quality — Wysokość obudowy KJ7 Obudowa o wysokości powyżej 18 mm - 0 punktów Obudowa o wysokości maksymalnie 18 mm - 3 punkty
- Quality — Dodatkowe funkcjonalności BIOS KJ8 W przypadku zaoferowania przez Wykonawcę komputerów wyposażonych w BIOS charakteryzujący się nw. funkcjonalnościami, Wykonawca otrzyma dodatkowe punkty z tytułu…
- Quality — Poziomowanie stołu - KJ1 System ręcznego poziomowania stołu - 0 punktów System automatycznego poziomowania stołu - 8 punktów
- Quality — Wyposażenie drukarek w dodatkowe dysze - KJ2 Brak zaoferowania dostarczenia wraz z drukarkami (wyposażenia drukarek) w dodatkowe dysze (brak dodatkowych dysz w zestawie) - 0 punktów Zaoferowanie…
- Quality — Komunikacja KJ3 Możliwość komunikowania się wyłącznie przez Wi-Fi - 0 punktów Możliwość komunikowania się przez Wi-Fi i USB lub Ethernet- 5 punktów
Official publications
- TED · 00645839-2024 · 24 October 2024
- OJS · 208/2024 · 24 October 2024
Other tenders from Podkarpacki Zespół Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie
- Przebudowa portali i stron internetowych PZPW wraz z dostosowaniem ich do nowych wymagań prawnych - Stworzenie, wdrożenie i utrzymanie…
- Dostawa składanych nastawek robotycznych
- Dostawa drukarek 3D i minikomputerów
- Dostawa energii elektrycznej w latach 2026-2027 (2 części) na potrzeby Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie
- Dostawa energii elektrycznej w latach 2026-2027 (2 części) na potrzeby Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie
- Dostawa komputerów przenośnych i sprzętu komputerowego
- Dostawa energii elektrycznej w latach 2026-2027 (2 części) na potrzeby Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie
- Dostawa, instalacja i konfiguracja sprzętu serwerowego i sieciowego
- Dostawa, instalacja i konfiguracja sprzętu serwerowego i sieciowego
- Dostawa energii elektrycznej w latach 2026-2027 (2 części) na potrzeby Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie