Dostawa komputerów i zasilaczy bezprzerwowych
Buyer: Podkarpacki Zespół Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie
- Published
- 14 October 2024
- Submission deadline
- 12 November 2024, 09:00
- Place of performance
- Rzeszów, PL823
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00619507-2024
- Reference
- b67ad7b4-ee6d-430f-92e8-d9c7737aeb63
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30200000Equipo y material informático
- 30213300Ordenadores de mesa
- 30213100Ordenadores portátiles
- 35100000Equipo de emergencia y seguridad
- 50800000Servicios varios de reparación y mantenimiento
- 31430000Acumuladores eléctricos
Description
Część 1. Dostawa komputerów zamówienie podstawowe: Komputer AiO – 50 szt., Komputer przenośny – 10 szt. prawo opcji: Komputer AiO – 35 szt., Komputer przenośny – 35 szt. Część 2. Dostawa zasilaczy bezprzerwowych : Zasilacz bezprzerwowy typ I – 1 szt., Zasilacz bezprzerwowy typ II – 5 szt., Zasilacz bezprzerwowy typ III – 3 szt. Część 3. Wymiana baterii i konserwacja UPS: Wymiana baterii i konserwacja UPS – 1 szt., Baterie do zasilaczy bezprzerwowych – 324 szt. Część 4. Dostawa komputerów przenośnych: Komputer przenośny – 60 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części znajduje się w Załączniku do SWZ. Uzupełnienie w zakresie opisu przedmiotu zamówienia stanowią postanowienia projektowanych postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie b…
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Część 1 Dostawa komputerów | 30200000 Equipo y material informático | — |
| 2 | Część 2. Dostawa zasilaczy bezprzerwowych | 35100000 Equipo de emergencia y seguridad | — |
| 3 | Część 3. Wymiana baterii i konserwacja UPS | 31430000 Acumuladores eléctricos | — |
| 4 | Część 4. Dostawa komputerów przenośnych | 30200000 Equipo y material informático | — |
Award criteria
- Price — Najniższa cena zaoferowana za wykonanie zamówienia podstawowego. Kryterium Cena zostanie obliczone wg następującego wzoru: Cena= najniższa cena brutto oferty x 60 cena brutto oferty ocenianej…
- Quality — KJ 1 Rozbudowa komputera AiO: Jeden slot na dysk SSD - 0 punktów, Dwa sloty na dysk SSD M.2. - 5 punktów
- Quality — KJ 2 Okres gwarancji komputera AiO 2 lata - 0 punktów 3 lata - 5 punktów 4 lata - 10 punktów 5 lat i więcej - 15 punktów
- Quality — KJ 3 Przekątna i rozdzielczość ekranu komputera przenośnego Przekątna ekranu min. 15”, o rozdzielczości minimum 1920x1080 pixeli i jasności min. 250 cd/m2 - 0 punktów Przekątna ekranu min. 16”, o…
- Quality — KJ 4 Klawiatura komputera przenośnego Klawiatura bez podświetlenia i nieodporna na zalanie - 0 punktów Klawiatura podświetlana i odporna na zalanie - 2 punkty
- Quality — KJ 5 Okres gwarancji komputera przenośnego 2 lata - 0 punktów 3 lata - 5 punktów 4 lata - 10 punktów 5 lat i więcej - 15 punktów komputera
- Quality — KJ 1 UPS typ I - zarządzanie z poziomu Eaton IPM: Brak możliwości zarządzania UPSem z wdrożonego u Zamawiającego oprogramowania Eaton Intelligent Power Manager (IPM) - 0 punktów Możliwość…
- Quality — KJ 2 UPS typ II - zarządzanie z poziomu Eaton IPM: Brak możliwości zarządzania UPSem z wdrożonego u Zamawiającego oprogramowania Eaton Intelligent Power Manager (IPM) - 0 punktów Możliwość…
- Quality — KJ 3 UPS typ III - zarządzanie z poziomu Eaton IPM: Brak możliwości zarządzania UPSem z wdrożonego u Zamawiającego oprogramowania Eaton Intelligent Power Manager (IPM) - 0 punktów Możliwość…
- Quality — KJ 1 Żywotność zastosowanych baterii dotyczy zakresu zamówienia określonego w pkt 1. Wymiana baterii i konserwacja UPS od 8 lat do 9 lat - 5 pkt 10 lat i więcej - 10 pkt
- Quality — KJ 2 Okres gwarancji na usługę dotyczy zakresu zamówienia określonego w pkt 1. Wymiana baterii i konserwacja UPS od 24 do 35 miesięcy - 5 punktów 36 miesięcy i więcej - 10 punktów
- Quality — KJ 3 Żywotność zaoferowanych baterii dotyczy zakresu zamówienia określonego w pkt 2 Baterie do zasilaczy bezprzerwowych 96-119 miesięcy - 5 punktów 120 miesięcy i więcej - 10 punktów
Official publications
- TED · 00619507-2024 · 14 October 2024
- OJS · 200/2024 · 14 October 2024
Other tenders from Podkarpacki Zespół Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie
- Przebudowa portali i stron internetowych PZPW wraz z dostosowaniem ich do nowych wymagań prawnych - Stworzenie, wdrożenie i utrzymanie…
- Dostawa składanych nastawek robotycznych
- Dostawa drukarek 3D i minikomputerów
- Dostawa energii elektrycznej w latach 2026-2027 (2 części) na potrzeby Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie
- Dostawa energii elektrycznej w latach 2026-2027 (2 części) na potrzeby Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie
- Dostawa komputerów przenośnych i sprzętu komputerowego
- Dostawa energii elektrycznej w latach 2026-2027 (2 części) na potrzeby Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie
- Dostawa, instalacja i konfiguracja sprzętu serwerowego i sieciowego
- Dostawa, instalacja i konfiguracja sprzętu serwerowego i sieciowego
- Dostawa energii elektrycznej w latach 2026-2027 (2 części) na potrzeby Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie