Dostawa immunoglobulin, spirytusu medycznego, płynu BSS i leków różnych
Buyer: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
- Published
- 15 July 2025
- Submission deadline
- 19 August 2025, 09:15
- Place of performance
- Wrocław, PL514
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00461390-2025
- Reference
- 90d24a22-cbff-4110-89c2-55613b59b627
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego o wartości zamówienia przekraczającej progi unijne, na podstawie art. 132 ustawy Pzp. 2. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa immunoglobulin, spirytusu medycznego, płynu BSS i leków różnych zwanych dalej „produktami” do Magazynu Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. 3. Nazwy międzynarodowe, dawki oraz ilości przedmiotu zamówienia określają formularze asortymentowo – cenowe nr 1.1- 1.14 stanowiące załączniki do formularza ofertowego.
Lots (14)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet nr 1 - Immunoglobulinum humanum normale | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 2 | Pakiet nr 2 - immunoglobuliny | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 3 | Pakiet nr 3 - immunoglobuliny | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 4 | Pakiet nr 4 - BCG | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 5 | Pakiet nr 5 - Gąbka z gentamycyną | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 6 | Pakiet nr 6 - Alkohol etylowy | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 7 | Pakiet nr 7 - Dobutaminum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 8 | Pakiet nr 8 - Płyn do przeprowadzenia zabiegów witrektomii i powikłanych zabiegów zaćmy | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 9 | Pakiet nr 9 - Dapagliflozinum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 10 | Pakiet nr 10 - gazy medyczne | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 11 | Pakiet nr 11 - Salbutamolum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 12 | Pakiet nr 12 - Rifaximinum | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 13 | Pakiet nr 13 - Tranexamic acid | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 14 | Pakiet nr 14 - Argipressin acetate | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
Award criteria
- Price — 100
Official publications
- TED · 00461390-2025 · 15 July 2025
- OJS · 133/2025 · 15 July 2025
Other tenders from Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
- DOSTAWA KONTRASTÓW (POWTÓRKA)
- Implanty na przewodnictwo kostne przezskórne i podskórne
- KPO2 – Cyberbezpieczeństwo – Podniesienie obecnie posiadanego rozwiązania Veeam Backup & Replication w wersji Foundation Standard do wersji…
- USŁUGA SERWISU TECHNICZNEGO ROBOTA CHIRURGICZNEGO DA VINCI
- DOSTAWA AKCESORIÓW DO URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH
- USŁUGA OCHRONY FIZYCZNEJ OBIEKTÓW, OSÓB I MIENIA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO WE WROCŁAWIU
- Dostawa Szpitalnego Systemu Informatycznego klasy ERP wraz z usługą wdrożenia, udzieleniem licencji, świadczeniem usług gwarancji, nadzoru…
- Dostawa gazów medycznych oraz technicznych wraz z napełnieniem i dzierżawą 2 szt. zbiorników na tlen medyczny oraz butli na gazy medyczne i…
- KPO1 –1.4 - Rozbudowa zespołu budynków WSSK na potrzeby Zakładu Patomorfologii oraz Poradni onkologicznych wraz z zakupem sprzętu i…
- KPO3 -2.4 - Zakup i modernizacja wyrobów medycznych w tym wagi elektroniczne i wózki transportowe