DOSTAWA FABRYCZNIE NOWYCH MATERIAŁÓW PREIZOLOWANYCH
Buyer: Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - Gliwice Sp. z o.o.
- Published
- 13 December 2024
- Submission deadline
- 21 January 2025, 13:00
- Place of performance
- Gliwice, PL229
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00765940-2024
- Reference
- 5562cbc4-78fb-4d19-9846-5441b5a8e6d4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44163120Tuberías de calefacción a distancia
Description
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego zostanie przeprowadzone na podstawie Ustawy Prawo Zamówień Publicznych (PZP) z dnia 11 września 2019 r.,(tekst jednolity Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) w trybie przetargu nieograniczonego w rozumieniu przepisu art. 376 ust. 1 ustawy PZP, o wartości szacunkowej powyżej 443.000 Euro. Postępowanie zostanie przeprowadzone z zachowaniem przepisów wykonawczych wymienionej ustawy oraz Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2. Postępowanie jest prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej z większą liczbą Wykonawców-Dostawców- art. 389 PZP. Zamawiający udzieli zamówienia, którego przedmiot jest objęty umową ramową: a) wykonawcy, z którym zawarł umowę ramową, na warunkach nie mniej korzystnych niż określone w umowie ramowej; b) wykonawcom, z którymi zawarł umowę ramową, zapraszając do składania ofert. Złożone oferty nie mogą być mniej korzystne od ofert złożonych w niniejszym postępowaniu. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych materiałów preizolowanych. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje elementy sieci ciepłowniczej, preizolowane, niezbędne do remontu lub budowy określonych odcinków tej sieci na terenie miasta Gliwice. 3. Zamó…
Award criteria
- Price — 1. Wybór oferentów z którymi zostanie podpisana umowa ramowa nastąpi na postawie kryterium ceny – 100 % cena (netto) - waga 100 pkt. …
Official publications
- TED · 00765940-2024 · 13 December 2024
- OJS · 243/2024 · 13 December 2024
Other tenders from Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - Gliwice Sp. z o.o.
- Budowa sieci ciepłowniczej dla potrzeb hybrydowego źródła energii odnawialnej ze ścieków oczyszczonych z Centralnej Oczyszczalni Ścieków w…
- Zaprojektowanie i budowa budynku pompy ciepła wraz z przynależną infrastrukturą oraz sieciami oraz zaprojektowanie, dostawa, montaż,…
- Zakup energii elektrycznej na okres od 01.01.2026 r. do 31.12. 2026 r. dla członków Klastra Energii w Gliwicach wraz z odkupem energii…
- Zabudowa zespołu pompy ciepła, wykorzystującego ciepło odpadowe ścieków komunalnych Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Gliwicach”,…
- Zakup energii elektrycznej na okres od 01.01.2026 r. do 31.12. 2026 r. dla członków Klastra Energii w Gliwicach wraz z odkupem energii…
- DOSTAWA FABRYCZNIE NOWYCH MATERIAŁÓW PREIZOLOWANYCH
- DOSTAWA FABRYCZNIE NOWYCH MATERIAŁÓW PREIZOLOWANYCH
- DOSTAWA FABRYCZNIE NOWYCH MATERIAŁÓW PREIZOLOWANYCH
- Zakup energii elektrycznej na okres od 01.01.2026 r. do 31.12. 2026 r. dla członków Klastra Energii w Gliwicach wraz z odkupem energii…
- Zakup energii elektrycznej na okres od 01.01.2026 r. do 31.12. 2026 r. dla członków Klastra Energii w Gliwicach wraz z odkupem energii…