Dostawa energii elektrycznej
Buyer: Gmina Dziwnów
- Published
- 11 March 2024
- Submission deadline
- 16 April 2024, 10:30
- Estimated value
- 9,290,556 zł
- Place of performance
- Dziwnów, PL428
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00147123-2024
- Reference
- 9290444c-d2cb-4ff4-9e5f-6d917868a0a4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
1.Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.) oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. W zakresie nieuregulowanym w niniejszej SWZ zastosowanie mają przepisy Pzp. 2.Wartość zamówienia przekracza progi unijne, o którym mowa w art. Pzp w odniesieniu do dostaw i usług. 3.W zakresie nieuregulowanym niniejszą SWZ, zastosowanie mają przepisy Pzp. 4.Wykonawca powinien dokładnie zapoznać się z niniejszą SWZ i złożyć ofertę zgodnie z jej wymaganiami 5. Zamawiający nie przewiduje: - zawarcia umowy ramowej, - rozliczania w walutach obcych, - aukcji elektronicznej, - zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 6. Zgodnie z art. 139 Pzp Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 7. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wari…
Award criteria
- Price — 1. Oceny ofert dokonuje komisja przetargowa powołana zarządzeniem Burmistrza Dziwnowa. 2. Cena oferty jest ceną za energię elektryczną dla 123 punktów za 7 189 515 kWh energii elektrycznej…
Official publications
- TED · 00147123-2024 · 11 March 2024
- OJS · 50/2024 · 11 March 2024