Dostawa aparatu rezonansu magnetycznego.
Buyer: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
- Published
- 4 April 2025
- Submission deadline
- 5 May 2025, 12:00
- Place of performance
- Biała Podlaska, PL811
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00218404-2025
- Reference
- 41bfb2e9-a3b0-4a42-b339-fff8601c542d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33100000Equipamiento médico
- 33111000Aparatos para radiología
- 33111610Unidad de resonancia magnética
- 45400000Acabado de edificios
Description
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż aparatu rezonansu magnetycznego wraz z wykonaniem robót adaptacyjnych oraz demontażem istniejącego aparatu MRI w budynku 1B. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019r. PZP, (Dz.U. z 2024r. Poz. 1320) – dalej PZP, w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej przekraczającej progi unijne (art. 132 PZP) w oparciu o art. 138 ust. 4 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.1 "Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych" - projekt pn. "Poprawa dostępności i jakości świadczeń medycznych w dziedzinie onkologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej", nr projektu: KPOD.07.02-IP.10-0113/24. Zamawiający przewiduje unieważnienie przedmiotowego postępowania w całości lub w części w przypadku zaistnienia okoliczności, o których mowa w art. 257 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych. Przedmiot zamówienia we Wspólnym Słown…
Award criteria
- Price — Sposób obliczenia punktów za kryterium cena opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – termin dostawy - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – parametry techniczne - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – okres gwarancji - opisany jest w rozdz. XIII swz.
Official publications
- TED · 00218404-2025 · 4 April 2025
- OJS · 67/2025 · 4 April 2025
Other tenders from Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, przeciwgrzybicznych środkach bakteryjnych, różnych produktów leczniczych, środków przeciwbólowych,…
- Dostawa narzędzi i wyrobów do posiadanego przez Zamawiającego robota chirurgicznego DA VINCI X, protez stawu kolanowego, endoprotez (...),…
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, środków immunosupresyjnych, immunoglobulin w podziale na 19 części.
- Dostawa sprzętu medycznego w podziale na 8 części
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, przeciwgrzybicznych środkach bakteryjnych, różnych produktów leczniczych, środków przeciwbólowych,…
- Dostawa wózków medycznych, wózków do transportu chorych w pozycji leżącej z napędem, łóżek elektrycznych z szafkami, (...), w podziale na…
- Dostawa echa serca z głowicą liniową – do zakładania dostępu naczyniowego, echokardiografów (...), w podziale na 15 części.
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, różnych produktów leczniczych, środków antywirusowych do użytku ogólnoustrojowego, w podziale na 25…
- Dostawa stymulatorów dwujamowych i jednojamowych oraz elektrod stymulujących, stymulatorów dwujamowych i jednojamowych oraz elektron…
- Dostawa kompresów jałowych i niejałowych, opatrunków, wat medycznych, opatrunków przylepnych, bandaży, Implantów chirurgicznych,…