Dostawa aparatu MRI 3T w ramach projektu pn: „Rozwój Onkologicznych Centrów Kompetencji w oparciu o innowacyjne techniki diagnostyczne i terapeutyczne” dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Buyer: Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
- Published
- 20 August 2025
- Submission deadline
- 29 August 2025, 10:00
- Place of performance
- Łódź, PL711
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00543834-2025
- Reference
- ddbe42a7-7082-4fdb-897c-b158c8846d97
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33100000Equipamiento médico
- 33113000Equipo de imaginería por resonancia magnética
Description
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa aparatu MRI 3T dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załączeniu do niniejszej SWZ „Zestawienie parametrów technicznych, warunków gwarancji oraz szkoleń” – Załącznik nr 2 oraz wzorze umowy – Załącznik nr 7. Zamawiający wymaga złożenia oferty na cały przedmiot zamówienia.
Award criteria
- Price — C = [(CMIN/CB) x 60%]*100 C – wartość punktowa ceny; CMIN – cena najniższa spośród wszystkich ofert; CB – cena badanej oferty.
- Quality — PARAMETRY TECHNICZNE (PT) PT= [(PTB/PTMAX) x 40%]*100 PT – wartość punktowa parametrów technicznych; PTB – liczba punktów cząstkowych przyznany badanej ofercie; PTMAX – największa liczba punktów…
Official publications
- TED · 00543834-2025 · 20 August 2025
- OJS · 158/2025 · 20 August 2025
Other tenders from Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
- NZP.271.118.2026 Postępowanie o udziel.zam.publicz.prowadz.w trybie przetargu nieogran.o wartości powyżej 216 000 euro na dostawę zestawów…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na…
- NZP.272.102.2026 Budowa budynku ambulatoryjnej opieki specjalistycznej Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 10 000 000 euro na dostawę defibrylatora dla Oddziału Kardiologicznego…
- postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 216 000 euro na usługę serwisową dla aparatu SPECT/CT typ: Discovery…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 10 000 000 euro na dostawę endoskopów, RTG z ramieniem C oraz stołu…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 10 000 000 euro na dostawę systemu monitorowania funkcji życiowych…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 216 000 euro na usługę 36 miesięcznej pogwarancyjnej obsługi serwisowej…