Dostawa 18 lokomotyw manewrowych
Buyer: "PKP Intercity" S.A.
- Published
- 24 November 2025
- Submission deadline
- 15 December 2025, 12:30
- Place of performance
- PL911
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00777556-2025
- Reference
- e39e1872-4550-42c4-a77a-c314525c88b9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34620000Material móvil
- 34611000Locomotoras
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 18 lokomotyw manewrowych. 2. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą Pzp” lub "Pzp". Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym. 3. Szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zawiera SWZ i załączniki do SWZ, stanowiące jej integralną część.
Award criteria
- Price — Cena brutto za wykonanie przedmiotu zamówienia
- Quality — Okres gwarancji jakości i rękojmi na każdy z Pojazdów (poszczególne elementy), oprogramowanie oraz sporządzoną dokumentację
- Quality — Współczynnik dostępności wszystkich dostarczonych Pojazdów na poziomie co najmniej 90%
Official publications
- TED · 00777556-2025 · 24 November 2025
- OJS · 226/2025 · 24 November 2025