El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Доставка под условие на медицинска апаратура – част 3

Buyer: УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ И СПЕШНА МЕДИЦИНА Н.И. ПИРОГОВ ЕАД

Published
7 November 2025
Submission deadline
10 December 2025, 23:59
Estimated value
95,747 лв.
Place of performance
София, BG411
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00738055-2025
Reference
40581dbc-99ed-4b06-8fd6-3e56218a085c
Official source
Official source

CPV codes

Description

Прогнозна стойност на обществената поръчка е до 95 747, 00 (деветдесет и пет хиляди седемстотин четиридесет и седем лева и нула стотинки) без ДДС. Обособена позиция № 1 – „ Уринен аналиатор със седимент – 1 бр.” – 71 580,00 лв. без ДДС. Обособена позиция № 2 – „ Хематологичен анализатор – 1 бр.”– 24 167,00 лв. без ДДС. В прогнозната стойност са включени всички разходи за изпълнение на поръчката  - доставка до място за изпълнение на поръчката, разходите за транспорт, застраховки, митни сборове и такси, монтаж, въвеждане в експлоатация и обучение на персонала. Необходимите принадлежности на медицинската апаратура/оборудване са посочени в Техническата спецификация към настоящата документация. На основание чл. 114 от Закона за обществените поръчки, поради липса на осигурено финансиране при откриване на процедурата, Възложителят поставя изпълнението под условие. Финансиране: При откриване на процедурата не е осигурено финансиране. Срок за изпълнение на поръчката: до 180 (сто и осемдесет) календарни дни, считано от датата на получаване на заявка (възлагателно писмо) за изпълнение на договора за обществена поръчка и представяне от изпълнителя на определената гаранция за изпълнение. Заявка…

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Уринен аналиатор със седимент – 1 бр.
София, BG411
33100000 Equipamiento médico 71,580 лв.
2 Хематологичен анализатор – 1 бр.
София, BG411
33100000 Equipamiento médico 24,167 лв.

Award criteria

Official publications

Other tenders from УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ И СПЕШНА МЕДИЦИНА Н.И. ПИРОГОВ ЕАД