Доставка под условие на медицинска апаратура – част 2
Buyer: УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ И СПЕШНА МЕДИЦИНА Н.И. ПИРОГОВ ЕАД
- Published
- 7 November 2025
- Submission deadline
- 11 December 2025, 23:59
- Estimated value
- 83,334 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00739424-2025
- Reference
- ee605cf2-f565-42cd-8efb-a7933f5be3b0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33100000Equipamiento médico
Description
Прогнозна стойност на обществената поръчка е до 83 334, 00 (осемдесет и три хиляди триста тридесет и четири лева и нула стотинки) без ДДС. Обособена позиция № 1 – „Автоматичен хематологичен анализатор – 1 бр.” – 60 000,00 лв. без ДДС. Обособена позиция № 2 – „Хематологична система с 5 диференциално броене ”– 23 334,00 лв. без ДДС. В прогнозната стойност са включени всички разходи за изпълнение на поръчката - доставка до място за изпълнение на поръчката, разходите за транспорт, застраховки, митни сборове и такси, монтаж, въвеждане в експлоатация и обучение на персонала. Необходимите принадлежности на медицинската апаратура/оборудване са посочени в Техническата спецификация към настоящата документация. На основание чл. 114 от Закона за обществените поръчки, поради липса на осигурено финансиране при откриване на процедурата, Възложителят поставя изпълнението под условие. Финансиране: При откриване на процедурата не е осигурено финансиране. Срок за изпълнение на поръчката: до 180 (сто и осемдесет) календарни дни, считано от датата на получаване на заявка (възлагателно писмо) за изпълнение на договора за обществена поръчка и представяне от изпълнителя на определената гаранция за изпълн…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Автоматичен хематологичен анализатор – 1 бр. | 33100000 Equipamiento médico | 60,000 лв. |
| 2 | Хематологична система с 5 диференциално броене | 33100000 Equipamiento médico | 23,334 лв. |
Award criteria
- Price — Оценяването и класирането на офертите на участниците ще се извърши въз основа на икономически най-изгодната оферта. Икономически най-изгодната оферта ще се определи въз основа на критерия за…
Official publications
- TED · 00739424-2025 · 7 November 2025
- OJS · 215/2025 · 7 November 2025
Other tenders from УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ И СПЕШНА МЕДИЦИНА Н.И. ПИРОГОВ ЕАД
- Абонаментна поддръжка и доставка на допълнителни услуги и лицензи на приложни програмни продукти, изграждащи болничната информационна…
- Доставка на медицинска апаратура и оборудване за нуждите на УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов” ЕАД – част 8
- "Медицински изделия за ендоваскуларно лечение в Клиника по Неврохирургия при "УМБАЛСМ Н.И. Пирогов" ЕАД"
- Доставка на метални шкафове и изработка, доставка и монтаж на мебели по индивидуални размери след подаване на заявка за нуждите на УМБАЛСМ…
- Доставка на медицинска апаратура и оборудване за нуждите на УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов” ЕАД – част 9
- "Медицински изделия за ендоваскуларно лечение в Клиника по Неврохирургия при "УМБАЛСМ Н.И. Пирогов" ЕАД"
- Доставка на медицинска апаратура и оборудване за нуждите на УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов” ЕАД – част 9
- ”Доставка на медицински изделия/консумативи за нуждите на Клинична лаборатория при „УМБАЛСМ Н. И. Пирогов“ ЕАД"
- Извънгаранционна сервизна поддръжка с включен труд и резервни части на медицинска апаратура в УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД – част 3
- Доставка на вакуумна транспортна система за нуждите на УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД