"Доставка на защитни каски и аксесоари към тях"
Buyer: ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЕН СИСТЕМЕН ОПЕРАТОР ЕАД
- Published
- 13 March 2025
- Submission deadline
- 14 April 2025, 23:59
- Estimated value
- 96,000 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00164965-2025
- Reference
- 751a0fd0-6f05-470e-a712-7e3afd41fc88
- Official source
- Official source
CPV codes
- 18444200Cascos de seguridad
Description
Обществената поръчка е за доставка, чрез покупка на защитни каски и аксесоари към тях. Защитните каски ще се използват за предпазване на експлоатационния персонал при извършване на манипулации и работи в разпределителните уредби на електрическите подстанции и при извършване на работи по електропроводите на преносната електроенергийната система. Челната LED лампа за глава (челник) ще се използва за работа на неосветени места. Трябва да е ефективна, удобна, многофункционална, лесна за използване и да може да се използва закрепена върху каска. Визьорът с държач за каска (комплект) за защита от волтова дъга ще се използва за защита на очите и лицето на служителите от въздействието на електрическа дъга и механични опасности. Прозрачният визьор с държач за каска (комплект) за защита от механични опасности ще се използва за защита на очите и лицето на служителите от въздействието на механични опасности. Стоките, които са предмет на доставка по настоящата обществена поръчка трябва да бъдат доставени в складовете на възложителя, в прогнозен обем както следва: Защитна каска за работа в ел. уредби – цвят бял - 80 бр.; Защитна каска за работа в ел. уредби – цвят зелен - 40 бр.; Защитна каска…
Award criteria
- Price — Възложителят класира участниците, въз основа на Общата цена от ценовото предложение. Същата се формира от прогнозните количества стоки/ дейности и единичните цени, предложени от участниците. Общата…
Official publications
- TED · 00164965-2025 · 13 March 2025
- OJS · 51/2025 · 13 March 2025
Other tenders from ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЕН СИСТЕМЕН ОПЕРАТОР ЕАД
- Доставка на проходни изводи 420 kV за подмяна на съществуващи изводи тип GOE 1300-1150-2500-0.6 ABV
- Доставка на модули за поддръжка и разширение на диспечерски гласови комутатори
- Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за пътно-строителна и горска техника…
- „Доставка на модули и устройства на локални контролери производство на фирма „Дженерал Електрик“ за следгаранционна поддръжка на САУП и за…
- Доставка на уреди за полеви измервания на силови трансформатори
- Доставка на полимерни изолатори и междуфазни изолатори (дистанционери).
- Реконструкция на ВЛ 110 kV „Петрол“
- Модернизация на пожарогасителна система в ТДУ Север
- Реконструкция на ВЛ 110 kV „Места“
- Абонаментна поддръжка и ремонт на климатична, отоплителна, вентилационни системи и ВиК инсталации в сградата на ЦДУ/ТДУ "Запад"