Доставка на водовземни скоби
Buyer: СОФИЙСКА ВОДА АД
- Published
- 30 May 2024
- Submission deadline
- 1 July 2024, 23:59
- Estimated value
- 1,701,500 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00319885-2024
- Reference
- b1974661-c3e3-4e72-8d00-ca78a3eb3b7e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44163240Juntas de tuberías
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка на водовземни скоби. Конкретните стоки, предмет на Договора са посочени в Ценови таблици в Раздел Б: Цени и Данни. На Доставчика не са гарантирани количества или продължителност на дейностите.
Award criteria
- Price — Показател П1 с максимален брой точки 70 за Ценова таблица №1 Участниците попълват единичните си цени в Ценова таблица №1 от Раздел Б: „Цени и данни“, приложена в документацията за участие. На оценка…
Official publications
- TED · 00319885-2024 · 30 May 2024
- OJS · 104/2024 · 30 May 2024