Доставка на тротоарни спирателни кранове
Buyer: СОФИЙСКА ВОДА АД
- Published
- 23 April 2025
- Submission deadline
- 27 May 2025, 23:59
- Estimated value
- 739,500 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00262039-2025
- Reference
- 8f4fa0c1-7262-438c-8839-2cbbced3e739
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42131270Válvulas de obturación (de macho cónico)
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка на тротоарни спирателни кранове, в съответствие с изискванията посочени в договора. Конкретните стоки, предмет на Договора са посочени в Ценови таблици в Раздел Б: Цени и Данни. На Доставчика не са гарантирани количества или продължителност на дейностите.
Award criteria
- Price — Показател П1 с максимален брой точки 75 за Ценова таблица №1 Участниците попълват единичните си цени в Ценова таблица №1 от Раздел Б: „Цени и данни“, приложена в документацията за участие. На оценка…
Official publications
- TED · 00262039-2025 · 23 April 2025
- OJS · 79/2025 · 23 April 2025