„Доставка на триполюсни разединители средно напрежение /СрН/“, реф. № PPD 24-084
Buyer: Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД
- Published
- 19 April 2024
- Submission deadline
- 20 May 2024, 23:59
- Estimated value
- 414,000 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00233326-2024
- Reference
- 7f209a69-c9ea-4ecb-a3bf-ff81a2f0618a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31000000Máquinas, aparatos, equipo y productos consumibles eléctricos; iluminación
Description
Управителният съвет на „ЕЛЕКТРОРАЗПРЕДЕЛИТЕЛНИ МРЕЖИ ЗАПАД” ЕАД, като секторен възложител на обществени поръчки по смисъла на чл. 5, ал. 4, т. 2 от Закона за обществените поръчки (ЗОП), извършващ секторна дейност по чл. 123, т. 2, във връзка с чл. 125, ал. 1, т. 1 от ЗОП и § 2, т. 60, б. „а“ от Допълнителните разпоредби (ДР) на ЗОП въз основа на специални или изключителни права по смисъла на § 2, т. 47 от ЗОП, открива и провежда “открита” по вид процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет: „Доставка на триполюсни разединители средно напрежение /СрН/“, реф. № PPD 24-084. Предметът на поръчката не е разделен на обособени позиции. Възложителят открива и провежда настоящата „открита“ по вид процедура на основание чл. 132, във връзка с чл. 18, ал. 1, т. 1, чл. 19, ал. 2 и чл. 20, ал. 1, т. 3, б. „б“ от ЗОП. Обектът на обществената поръчка е "доставка на стоки, осъществявана чрез покупка" съгласно смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП и има за предмет сключване на договор с изпълнител за доставка и покупка на триполюсни разединители средно напрежение, съгласно условията и изискванията от обявлението и документацията за участие. В обхвата на поръчката се включва доставката на тр…
Award criteria
- Price — най-ниска цена
Official publications
- TED · 00233326-2024 · 19 April 2024
- OJS · 78/2024 · 19 April 2024
Other tenders from Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД
- "Доставка на едножилни кабели с номинално напрежение Uo/U 12/20 kV, с изолация от омрежен полиетилен", PPD 26-023
- "Доставка на едножилни кабели с номинално напрежение Uo/U 12/20 kV, с изолация от омрежен полиетилен", PPD 26-023
- "Доставка на керамични изолатори", PPD 26-024
- “Специфични обучения за мениджърския екип на „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД на тема: „Управление на безопасността и ефективността…
- Специфични обучение за служителите на „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД на тема - „Провеждане на компютърни обучения за получаване…
- Доставка на лицензи, необходими за разширение пълноценната работа на системата AMI (ZTE Power EM Universal Energy Management System),…
- „Доставка на токови измервателни трансформатори“ реф. № PPD 26-016
- PPD25-099 Доставка на цифрови локални контролери и цифрови защити за линейни, трансформаторни и помощни присъединения високо/средно…
- PPD25-155 „Доставка на резервни части, консумативи, гуми и други компоненти, включваща тяхното вграждане и поддръжката на автомобилния парк…
- Доставка на данни за съоръженията от електропреносната мрежа, предназначена за ГИС