„Доставка на трифазни маслонапълнени разпределителни херметизирани трансформатори до 800 kVA, 20/0.4 kV – склад „Дупница“ реф. № PPD 25-091
Buyer: Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД
- Published
- 23 July 2025
- Submission deadline
- 22 August 2025, 23:59
- Estimated value
- 4,866,000 лв.
- Place of performance
- Дупница, BG415
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00483003-2025
- Reference
- cf387e41-93d7-4193-a415-bb1cbf5766e9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31170000Transformadores
Description
Обектът на обществената поръчка е „доставка на стоки, осъществявана чрез покупка“ по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от Закона за обществените поръчки (ЗОП) и има за предмет сключване на рамкови споразумения с потенциални изпълнители за доставка и покупка на трифазни маслонапълнени разпределителни херметизирани трансформатори съгласно условията и изискванията на възложителя. Всяко заинтересовано лице може да подава оферта при условие, че отговаря на изискванията на ЗОП, Правилника за прилагане на ЗОП (ППЗОП) и на изискванията на възложителя, посочени в обявлението и документацията за участие. Настоящата обществена поръчка не е разделена на обособени позиции. Предметът на поръчката включва следното прогнозно количество за срокa на рамковото споразумение от 36 (тридесет и шест) месеца: 1. Трифазен маслонапълнен разпределителен херметизиран трансформатор 20/0,4kV, 50 kVA, с нивопоказател / Тр-р масл.20/0.4kV,50kVA,с НП - 22 бр. 2. Трифазен маслонапълнен разпределителен херметизиран трансформатор 20/0,4kV, 100 kVA, с нивопоказател / Тр-р масл.20/0.4kV,100kVA,с НП - 22 бр. 3. Трифазен маслонапълнен разпределителен херметизиран трансформатор 20/0,4kV, 160 kVA, с нивопоказател / Тр-р масл.…
Award criteria
- Price — Критерият за възлагане на поръчката при определяне на икономически най-изгодната оферта е „най-ниска цена“. На първо място се класира участникът, предложил най-ниска обща стойност за изпълнение на…
Official publications
- TED · 00483003-2025 · 23 July 2025
- OJS · 139/2025 · 23 July 2025
Other tenders from Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД
- "Доставка на едножилни кабели с номинално напрежение Uo/U 12/20 kV, с изолация от омрежен полиетилен", PPD 26-023
- "Доставка на едножилни кабели с номинално напрежение Uo/U 12/20 kV, с изолация от омрежен полиетилен", PPD 26-023
- "Доставка на керамични изолатори", PPD 26-024
- “Специфични обучения за мениджърския екип на „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД на тема: „Управление на безопасността и ефективността…
- Специфични обучение за служителите на „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД на тема - „Провеждане на компютърни обучения за получаване…
- Доставка на лицензи, необходими за разширение пълноценната работа на системата AMI (ZTE Power EM Universal Energy Management System),…
- „Доставка на токови измервателни трансформатори“ реф. № PPD 26-016
- PPD25-099 Доставка на цифрови локални контролери и цифрови защити за линейни, трансформаторни и помощни присъединения високо/средно…
- PPD25-155 „Доставка на резервни части, консумативи, гуми и други компоненти, включваща тяхното вграждане и поддръжката на автомобилния парк…
- Доставка на данни за съоръженията от електропреносната мрежа, предназначена за ГИС