„Доставка на три броя фабрично нови сметосъбиращи автомобили тип вариопреса, за нуждите на община Батак, при условията на финансов лизинг“
Buyer: ОБЩИНА БАТАК
- Published
- 14 November 2024
- Submission deadline
- 27 November 2024, 23:59
- Estimated value
- 995,000 лв.
- Place of performance
- BG423
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00692947-2024
- Reference
- 9acbb535-5409-4707-96a0-31974c6f45aa
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34144512Vehículos compactadores de basuras
Description
В обхвата на обществената поръчка е предвидена доставка на 3 (три) броя фабрично нови сметосъбиращи автомобили тип вариопреса, съпътстващите услуги по гаранционна поддръжка, в гаранционния срок предложен от участника. Забележка: Под гаранционна поддръжка се има предвид отстраняване за сметка на Изпълнителя по време на гаранционния срок, на всички повреди, и/или несъответствия на техниката, съответно подменяне на дефектирали части и/или компоненти, които попадат в условията и обхвата на гаранцията, в рамките на гаранционната отговорност на изпълнителя. Доставката и подмяната на консумативите, свързани с текущото сервизно обслужване на сметосъбиращите автомобили тип вариопреса в гаранционния срок, не са включени в обхвата на настоящата поръчка. Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка са описани и регламентирани в Част II. „Технически спецификации“, неразделна част от документацията за участие.
Award criteria
- Price — Настоящата обществена поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта, определена въз основа на критерий „най-ниска цена”, по смисъла на чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП.
Official publications
- TED · 00692947-2024 · 14 November 2024
- OJS · 222/2024 · 14 November 2024