„Доставка на токови измервателни трансформатори ниско напрежение (НH)“, реф. № PPD 24-051
Buyer: Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД
- Published
- 12 March 2024
- Submission deadline
- 15 April 2024, 23:59
- Estimated value
- 1,231,000 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00149047-2024
- Reference
- fc8b715a-e7e2-4a0a-87af-50555be3e29e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31173000Transformador para aparatos de medida
Description
„Доставка на токови измервателни трансформатори ниско напрежение (НH) “, реф. № PPD 24-051. Възложителят открива и провежда настоящата „открита“ по вид процедура на основание чл. 132, във връзка с чл. 18, ал. 1, т. 1, чл. 19, ал. 2 и чл. 20, ал. 1, т. 3, б. „б“ от ЗОП. Обектът на обществената поръчка е "доставка на стоки, осъществявана чрез покупка" съгласно смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП и има за предмет сключване на договор с изпълнител за доставка и покупка на токови измервателни трансформатори НH Х/5 А, клас на точност 0.5, проходен тип и токови измервателни трансформатори НH Х/5 А, клас на точност 0.5S, проходен тип, съгласно условията и изискванията от обявлението и документацията за участие. В обхвата на поръчката се включва доставката на токови измервателни трансформатори НH Х/5 А, клас на точност 0.5, проходен тип и токови измервателни трансформатори НH Х/5 А, клас на точност 0.5S, проходен тип. Настоящата обществена поръчка е разделена на две обособени позиции, както следва: 1.Обособена позиция № 1 – „Доставка на токови измервателни трансформатори НH Х/5 А, клас на точност 0.5, проходен тип“, съдържаща следните видове токови трансформатори: № Наименование на мате…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Доставка на токови измервателни трансформатори НH Х/5 А, клас на точност 0.5, проходен тип | 31173000 Transformador para aparatos de medida | 976,000 лв. |
| 2 | „Доставка на токови измервателни трансформатори НH Х/5 А, клас на точност 0.5S“ | 31173000 Transformador para aparatos de medida | 255,000 лв. |
Award criteria
- Price — Критерият за възлагане на поръчката при определяне на икономически най-изгодната оферта е „най-ниска цена”. На първо място се класира участникът, предложил най-ниска обща стойност за съответната…
Official publications
- TED · 00149047-2024 · 12 March 2024
- OJS · 51/2024 · 12 March 2024
Other tenders from Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД
- "Доставка на едножилни кабели с номинално напрежение Uo/U 12/20 kV, с изолация от омрежен полиетилен", PPD 26-023
- "Доставка на едножилни кабели с номинално напрежение Uo/U 12/20 kV, с изолация от омрежен полиетилен", PPD 26-023
- "Доставка на керамични изолатори", PPD 26-024
- “Специфични обучения за мениджърския екип на „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД на тема: „Управление на безопасността и ефективността…
- Специфични обучение за служителите на „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД на тема - „Провеждане на компютърни обучения за получаване…
- Доставка на лицензи, необходими за разширение пълноценната работа на системата AMI (ZTE Power EM Universal Energy Management System),…
- „Доставка на токови измервателни трансформатори“ реф. № PPD 26-016
- PPD25-099 Доставка на цифрови локални контролери и цифрови защити за линейни, трансформаторни и помощни присъединения високо/средно…
- PPD25-155 „Доставка на резервни части, консумативи, гуми и други компоненти, включваща тяхното вграждане и поддръжката на автомобилния парк…
- Доставка на данни за съоръженията от електропреносната мрежа, предназначена за ГИС