Доставка на тандем-квадруполен масспектрометър ICP–MS/MS (ICP-QQQ)
Buyer: ГЕОЛОГИЧЕСКИ ИНСТИТУТ "СТРАШИМИР ДИМИТРОВ"
- Published
- 1 December 2025
- Submission deadline
- 29 December 2025, 23:59
- Estimated value
- 440,000 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00795961-2025
- Reference
- 5925a885-6eaa-4b62-82c0-987eee1c5f88
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38433100Espectrómetros de masas
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е „Доставка на тандем-квадруполен масспектрометър ICP–MS/MS (ICP-QQQ)“ и включва доставката на масспектрометър, ведно с необходимите модули и аксесоари, съгласно техническата спецификация (раздел II от приложената документация). На осн. чл. 3, ал. 1, т. 2 ЗОП, предметът на обществената поръчка включва и всички необходими предварителни дейности по употребата на оборудването: инсталация, тестване (проверка на операционна готовност на системите), въвеждане в експлоатация, обучение за работа с оборудването, както и гаранционно обслужване през време на предложения от изпълнителя гаранционен срок
Award criteria
- Quality — Класирането на допуснатите до участие оферти се извършва на база получената от всяка оферта “Комплексна оценка” - (КО). Комплексната оценка на офертата на всеки от участниците се определя като сума…
Official publications
- TED · 00795961-2025 · 1 December 2025
- OJS · 231/2025 · 1 December 2025
Other tenders from ГЕОЛОГИЧЕСКИ ИНСТИТУТ "СТРАШИМИР ДИМИТРОВ"
- Доставка на екологосъобразно научноизследователско оборудване за Геологически институт при Българската академия на науките за изпълнение на…
- Доставка на полеви рентгено-флуоресцентен спектрален анализатор, необходим за изпълнение на проект BG-RRP-2.017-0035, финансиран от ЕС –…
- Доставка на полеви рентгено-флуоресцентен спектрален анализатор, необходим за изпълнение на проект BG-RRP-2.017-0035, финансиран от ЕС –…
- Доставка на тандем-квадруполен масспектрометър ICP–MS/MS (ICP-QQQ)
- Доставка на тандем-квадруполен масспектрометър ICP–MS/MS (ICP-QQQ)