"Доставка на таблети за гранични проверки"
Buyer: Главна дирекция "Гранична полиция" /ГДГП/ към Министерство на вътрешните работи /МВР/
- Published
- 27 November 2025
- Submission deadline
- 7 January 2026, 23:59
- Estimated value
- 480,998 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00789178-2025
- Reference
- e4dc61c6-4d7f-4e89-9bfe-4583a2c80c0d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30232000Periféricos
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е доставка на 70 (седемдесет) броя таблети за гранични проверки съгласно изискванията на възложителя, посочени в Техническата спецификация (Приложение № 1 към документацията за поръчката). Срок за изпълнение на доставката - до 90 (деветдесет) дни, считано от датата на регистриране на договора в деловодната система на възложителя. Гаранционен срок - минимум 36 (тридесет и шест) месеца, считано от датата на подписване на приемо-предавателния протокол за изпълнение на доставката по договора.
Award criteria
- Price — Най-ниска цена.
Official publications
- TED · 00789178-2025 · 27 November 2025
- OJS · 229/2025 · 27 November 2025
Other tenders from Главна дирекция "Гранична полиция" /ГДГП/ към Министерство на вътрешните работи /МВР/
- „Надграждане, осъвременяване с нови технически средства на Интегрирана система за наблюдение на българо-турската граница в участъка от ГКПП…
- "Разширение на единната система АИС "Граничен контрол" в съответствие с изискванията на Регламент 2017/2226 и Системата за вход/изход (СВИ)…
- „Надграждане, осъвременяване с нови технически средства на Интегрирана система за наблюдение на българо-турската граница в участъка от ГКПП…
- „Доставка на строителни материали и инструменти за поддръжка на ИВС“ с две обособени позиции
- „Доставка, монтаж и гаранционна поддръжка на UPS и дизелови генератори за структури на Главна дирекция „Гранична полиция” по 2 (две)…
- ”Доставка на каменна фракция” по пет обособени позиции
- "Доставка и гаранционно обслужване на гранично-полицейски патрулен кораб"
- „Доставка и гаранционна поддръжка на мобилни системи за наблюдение”
- "Разширение на единната система АИС "Граничен контрол" в съответствие с изискванията на Регламент 2017/2226 и Системата за вход/изход (СВИ)…
- „Избор на доставчик на активна нетна електрическа енергия и координатор на балансираща група за ниско и средно напрежение и администриране…