„Доставка на табла ниско напрежение (НН)“ с референтен № PPD25-038
Buyer: Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД
- Published
- 20 March 2025
- Submission deadline
- 22 April 2025, 23:59
- Estimated value
- 700,000 лв.
- Place of performance
- гр. София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00179768-2025
- Reference
- 30a0fadf-1485-4be2-bc76-f5be26c110c3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31214500Cuadros eléctricos
Description
Предмет на поръчката: процедура за възлагане на обществена поръчка от вида „открита“ с предмет: „Доставка на табла ниско напрежение (НН)“. Разглеждане на офертите: На основание чл. 104, ал. 2 от ЗОП, комисията ще извърши оценка на техническите и ценовите предложения на участниците преди разглеждане на документите за съответствие с критериите за подбор. Действията на комисията ще се извършат в последователност, предвидена в чл. 61 от Правилника за прилагане на Закона за обществените поръчки (ППЗОП). Обект на поръчката: доставка на стоки, осъществявана чрез покупка, по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП. Предметът на поръчката е разделен на 2 /две/ обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1 - „Доставка на разпределителни табла за ниско напрежение“; Обособена позиция № 2 - „Доставка на главни трансформаторни табла за ниско напрежение“ Количество и/или обем: Прогнозното количество на доставките по предмета на поръчката е както следва: За обособена позиция № 1 „Доставка на разпределителни табла за ниско напрежение“ Прогнозно количество за 24 месеца 1. Разпределително табло за ниско напрежение с автоматични прекъсвачи за трансформаторни постове в сгради, 4х250 А РТ НН с …
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | „Доставка на разпределителни табла за ниско напрежение“ | 31214500 Cuadros eléctricos | 400,000 лв. |
| 2 | „Доставка на главни трансформаторни табла за ниско напрежение“ | 31214500 Cuadros eléctricos | 300,000 лв. |
Award criteria
- Price — I. Критерии за възлагане на поръчката. Настоящата обществена поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодна оферта, която се определя въз основа на критерия: „най-ниска цена“, съгласно чл.…
Official publications
- TED · 00179768-2025 · 20 March 2025
- OJS · 56/2025 · 20 March 2025
Other tenders from Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД
- "Доставка на едножилни кабели с номинално напрежение Uo/U 12/20 kV, с изолация от омрежен полиетилен", PPD 26-023
- "Доставка на едножилни кабели с номинално напрежение Uo/U 12/20 kV, с изолация от омрежен полиетилен", PPD 26-023
- "Доставка на керамични изолатори", PPD 26-024
- “Специфични обучения за мениджърския екип на „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД на тема: „Управление на безопасността и ефективността…
- Специфични обучение за служителите на „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД на тема - „Провеждане на компютърни обучения за получаване…
- Доставка на лицензи, необходими за разширение пълноценната работа на системата AMI (ZTE Power EM Universal Energy Management System),…
- „Доставка на токови измервателни трансформатори“ реф. № PPD 26-016
- PPD25-099 Доставка на цифрови локални контролери и цифрови защити за линейни, трансформаторни и помощни присъединения високо/средно…
- PPD25-155 „Доставка на резервни части, консумативи, гуми и други компоненти, включваща тяхното вграждане и поддръжката на автомобилния парк…
- Доставка на данни за съоръженията от електропреносната мрежа, предназначена за ГИС