Доставка на стъклария, консумативи и други материали
Buyer: ИЗПЪЛНИТЕЛНА АГЕНЦИЯ ПО ОКОЛНА СРЕДА
- Published
- 5 November 2024
- Submission deadline
- 9 December 2024, 23:59
- Estimated value
- 649,595 лв.
- Place of performance
- гр. Благоевград, BG413
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00671617-2024
- Reference
- 071db1f8-d271-421e-84bf-faf02853aed1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33793000Artículos de vidrio para laboratorio
Description
В рамките на обществената поръчка, Възложителят възнамерява да възложи доставка на стъклария, консумативи и други материали, използвани за извършване на изпитвания и измервания на извадки от компоненти на околната среда, във връзка с утвърдените мониторингови програми, сигнали за замърсявания, констатирани превишения на стойностите на определени характеристики, допълнителни възлагания от страна на РИОСВ, БД, МОСВ както и други държавни институции и неправителствени организации. Съобразно потребностите на Възложителя, обществената поръчка е разделена на 26 обособени позиции. Обособени позиции № 25 и № 26 се възлагат по реда на чл. 21, ал. 6 от ЗОП, като същите ще се възложат по индивидуалната им стойност чрез директно възлагане по реда на чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП. Договорите по обществената поръчка ще се сключват на основание чл. 114 от ЗОП поради неосигурено финансиране. Възложителят си запазва правото на „опция за допълнителни количества”, съгласно чл. 21, ал. 1 от ЗОП и чл. 5 от ППЗОП, в размер до 30 % от прогнозната стойност на обособената позиция, в случай че по време на изпълнение на договора за обществена поръчка възникне необходимост свързана с допълнителни възлагани…
Lots (24)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Бехерови чаши, блюда, колби, кристализатори | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 45,500 лв. |
| 2 | Бюрети | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 26,000 лв. |
| 3 | Епруветки | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 15,600 лв. |
| 4 | Запушалки и капачки | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 5,200 лв. |
| 5 | Консумативи и материали | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 13,000 лв. |
| 6 | Хроматографски колонки | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 6,500 лв. |
| 7 | Мерителна стъклария | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 45,500 лв. |
| 8 | Сита | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 26,000 лв. |
| 9 | Консумативи за апарат Real-time PCR -Еxicycler 96 Bioneer | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 3,900 лв. |
| 10 | Консумативи за апарат Real-Time PCR - Applied Biosystems StepOne Real-Time | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 6,500 лв. |
| 11 | Изделия от порцелан | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 7,800 лв. |
| 12 | Дозатори | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 19,500 лв. |
| 13 | Консумативи за филтруване | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 156,000 лв. |
| 14 | Средства за филтруване и екстракция | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 45,500 лв. |
| 15 | Консумативи за дестилационна апаратура на Hach с нагревателен блок модел LT200 и пипета Hach | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 11,700 лв. |
| 16 | Изделия от стъкло | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 26,000 лв. |
| 17 | Консумативи за газовахроматография | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 19,500 лв. |
| 18 | Пластмасови бутилки и банки | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 3,900 лв. |
| 19 | Стъклени бутилки и банки | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 104,130 лв. |
| 20 | Накрайници за автоматични пипети Eppendorf | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 45,500 лв. |
| 21 | Накрайници за автоматични пипети BRAND | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 5,200 лв. |
| 22 | Накрайници за автоматични пипети VWR | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 5,200 лв. |
| 23 | Пипет контролери | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 3,900 лв. |
| 24 | Спринцовки от РР/РЕ | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 2,065 лв. |
Award criteria
- Price — Оценяването и класирането на офертите на участниците в процедурата ще се извърши, въз основа на „икономически най-изгодната оферта“ и се определя по критерия, посочен в чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП –…
Official publications
- TED · 00671617-2024 · 5 November 2024
- OJS · 215/2024 · 5 November 2024
Other tenders from ИЗПЪЛНИТЕЛНА АГЕНЦИЯ ПО ОКОЛНА СРЕДА
- Сервизно обслужване на апаратура, използвана за контрол на качеството на въздуха и доставка на резервни части и консумативи
- Сервизно обслужване на апаратура, използвана за контрол на качеството на въздуха и доставка на резервни части и консумативи
- Осигуряване на услуги по цялостно техническо и сервизно обслужване - ремонтни дейности, обслужване, доставка и монтаж на резервни части,…
- Доставка на консумативи, резервни части и сервизно обслужване на атомно-абсорбционни спектрометри модел Analytik Jena ContrAA300 и модел…
- Доставка на консумативи и резервни части, и сервизно обслужване на живачни анализатори
- Доставка на калибровъчни и работни газове за лабораториите на ИАОС
- Доставка на консумативи, сервизно обслужване и резервни части за Thermo Scientific газови и течни хроматографи
- Осигуряване на услуги по цялостно техническо и сервизно обслужване - ремонтни дейности, обслужване, доставка и монтаж на резервни части,…
- Доставка на електроди и консумативи за pH – метри, оксиметри, апарати за електропроводимост (лабораторни и преносими) и автоматични…
- „Доставка на консумативи и резервни части и сервизно обслужване на течен хроматограф на фирма SCIEX”