El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union SuppliesEU-funded

Доставка на СТЕМ оборудване в 140 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ "ИВАН БОГОРОВ"

Buyer: 140 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ "ИВАН БОГОРОВ"

Published
26 August 2025
Estimated value
303,000 лв.
Place of performance
BG411
Procedure
Open procedure
Lots
1
Notice number
00554873-2025
Reference
5463b11f-6ad5-44a8-89fa-f415e47e5ced
Official source
Official source

CPV codes

Description

Целта на настоящата обществена поръчка е да бъде избран външен изпълнител за извършване на доставкатаЦелта на настоящата обществена поръчка е да бъде избран външен изпълнител за извършване на доставката на оборудването и обзавеждането за изграждане на училищна STEM среда вучилищна STEM среда в 140 СРЕДНО  УЧИЛИЩЕ "ИВАН БОГОРОВ", финансиран от НПВУ по Механизма за възстановяване и устойчивост, по договор за безвъзмездна финансова помощ №BG-RRP-1.015-1372 и Допълнително споразумение № 1 към договор № BG-RRP-1.015-1372 от 13.09.2024 г. за финансиране на инвестиция по националния план за възстановяване и устойчивост по процедура за директно предоставяне на средства от механизма за възстановяване и устойчивост BG-RRP-1.015 „УЧИЛИЩНА STEM СРЕДА“ в 140 СРЕДНО  УЧИЛИЩЕ "ИВАН БОГОРОВ", гр. София.140 СРЕДНО  УЧИЛИЩЕ "ИВАН БОГОРОВ", финансиран от НПВУ по Механизма за възстановяване и устойчивост, по договор за безвъзмездна финансова помощ №BG-RRP-1.015-1372 и Допълнително споразумение № 1 към договор № BG-RRP-1.015-1372 от 13.09.2024 г. за финансиране на инвестиция по националния план за възстановяване и устойчивост по процедура за директно предоставяне на средства от механизма за възстановяв…

Award criteria

Official publications