„Доставка на смазочни масла, греси и препарати за транспортните средства, собственост на „Топлофикация София” ЕАД“
Buyer: ТОПЛОФИКАЦИЯ СОФИЯ ЕАД
- Published
- 27 June 2025
- Estimated value
- 333,084 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00416794-2025
- Reference
- 492be7a0-af4c-4106-95b1-118a57603d9a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09211000Aceites lubricantes y agentes lubricantes
Description
Настоящата обществена поръчка е с предмет „Доставка на смазочни масла, греси и препарати за транспортните средства, собственост на „Топлофикация София” ЕАД“ чрез „Софийска стокова борса“ АД, съгласно списъка на стоки, одобрени с Постановление на Министерски съвет № 191 от 29 Юли 2016 г. за одобряване на списък на стоките по чл. 79, ал.1, т. 7 и чл. 191, ал. 1, т. 6 от ЗОП.
Award criteria
- Price — Цената на стоката е парична сума, най-ниско предложената цена по офертата съгласно правилника на „Софийска стокова борса“ АД. В цената се включва стойността на опаковката, транспорта, данъци, акцизи…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ПРИСТА ОЙЛ ХОЛДИНГ ЕАД | 330,961 лв. | — |
Official publications
- TED · 00416794-2025 · 27 June 2025
- OJS · 121/2025 · 27 June 2025