Доставка на скрепителни елементи
Buyer: МИНИ МАРИЦА - ИЗТОК ЕАД
- Published
- 11 November 2024
- Submission deadline
- 10 December 2024, 23:59
- Estimated value
- 1,064,865 лв.
- Place of performance
- BG344
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00685091-2024
- Reference
- 142599c8-41d6-4dd2-9672-a259225cdeaa
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44531400Pernos
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка чрез покупка на скрепителни елементи по обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1 - Доставка на машинни болтове и гайки. Количество: 287 вида изделия по спецификация. Обособена позиция № 2 - Доставка на други скрепителни елементи. Количество: 28 вида изделия по спецификация.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Доставка на машинни болтове и гайки | 44531400 Pernos | 994,945 лв. |
| 2 | Доставка на други скрепителни елементи | 44500000 Herramientas, cerraduras, llaves, bisagras, elementos de sujeción, cadenas y muelles | 69,920 лв. |
Award criteria
- Quality — • Показател Т – „Техническото предложение“, с относителна тежест 50% в комплексната оценка. Т е сумата от точките получена при оценка на техническото предложение. Максимален брой точки (100…
- Price — Показател „Ценово предложение“ (Ц) - с относителна тежест 50% в комплексната оценка. Максимален брой точки (100 т.) получава офертата, в която е предложена най- ниска предлагана цена. Предложенията…
Official publications
- TED · 00685091-2024 · 11 November 2024
- OJS · 219/2024 · 11 November 2024