Доставка на система за цифрова радиография
Buyer: „АЕЦ Козлодуй“ ЕАД
- Published
- 3 April 2025
- Submission deadline
- 7 May 2025, 23:59
- Estimated value
- 358,630 лв.
- Place of performance
- Козлодуй, BG313
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00215822-2025
- Reference
- e30665b0-778d-4e47-b2d3-61a1be9e8bab
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38500000Aparatos de control y prueba
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка на система за цифрова радиография, включваща: Генератор на рентгеново лъчение 1 бр. Цифрова индикаторна система, включваща: -огъваем цифров индикатор 1 бр. -плосък цифров индикатор 1 бр. Контролен блок (HUB) 1 бр. Софтуер за набиране и анализ на данни 1 бр. Таблет 1 бр. Дистанционно защитно блокиращо устройство 1 бр. Докинг станция за зареждане на батериите на генератора на рентгеново лъчение 1 бр. Монтажен комплект за закрепване на генератора върху контролираната тръба 1 бр. Статив за закрепване и позициониране на генератора 1 бр. Кабел за връзка между контролния блок (HUB) и цифровите индикатори 3 бр. Кабел за връзка между контролния блок (HUB) и таблета за управление 3 бр. Кабел за връзка между генератора на рентгеново лъчение и защитното блокиращо устройство 3 бр. Кабел за връзка между генератора на рентгеново лъчение и таблета за управление 3 бр. Приспособления за закрепване и позициониране на цифровите индикатори към контролираното изделие 1 бр. Защитен протектор за допълнителна защита на цифровите индикатори 1 бр. Предмет на поръчката е и обучение на територията на „АЕЦ „Козлодуй” ЕАД на минимум 5 (пет) специа…
Award criteria
- Price — Най-ниската цена е общата предлагана цена за изпълнение на поръчката, включваща всички разходи на изпълнителя.
Official publications
- TED · 00215822-2025 · 3 April 2025
- OJS · 66/2025 · 3 April 2025