„Доставка на силови трансформатори - сухи“ реф. № PPD 25-124
Buyer: Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД
- Published
- 27 August 2025
- Submission deadline
- 29 September 2025, 23:59
- Estimated value
- 2,236,000 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00559197-2025
- Reference
- 30a159be-9515-493e-ba51-22f78eb1ad04
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31170000Transformadores
Description
Обектът на обществената поръчка е „доставка на стоки, осъществявана чрез покупка“ по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от Закона за обществените поръчки (ЗОП) и има за предмет сключване на рамково споразумение с потенциални изпълнители за доставка и покупка на силови трансформатори - сухи съгласно условията и изискванията на възложителя. Всяко заинтересовано лице може да подава оферта при условие, че отговаря на изискванията на ЗОП, Правилника за прилагане на ЗОП (ППЗОП) и на изискванията на възложителя, посочени в обявлението и документацията за участие. Настоящата обществена поръчка не е разделена на обособени позиции.Предметът на поръчката включва следното прогнозно количество за срокa на рамковото споразумение от 48 (четиридесет и осем) месеца: 1. Трифазен сух разпределителен капсулован трансформатор 10/0,4 kV, 160 kVA / Трансф.сух 10/0.4kV,160kVA - 2 бр.; 2. Трифазен сух разпределителен капсуловантрансформатор 10/0,4 kV, 250 kVA / Трансф.сух 10/0.4kV,250kVA - 2 бр.; 3. Трифазен сух разпределителен капсуловантрансформатор 10/0,4 kV, 400 kVA / Трансф.сух 10/0.4kV,400kVA - 2 бр.; 4. Трифазен сух разпределителен капсуловантрансформатор 10/0,4 …
Award criteria
- Price — Критерият за възлагане на поръчката при определяне на икономически най-изгодната оферта е „най-ниска цена“. На първо място се класира участникът, предложил най-ниска обща стойност за изпълнение на…
Official publications
- TED · 00559197-2025 · 27 August 2025
- OJS · 163/2025 · 27 August 2025
Other tenders from Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД
- "Доставка на едножилни кабели с номинално напрежение Uo/U 12/20 kV, с изолация от омрежен полиетилен", PPD 26-023
- "Доставка на едножилни кабели с номинално напрежение Uo/U 12/20 kV, с изолация от омрежен полиетилен", PPD 26-023
- "Доставка на керамични изолатори", PPD 26-024
- “Специфични обучения за мениджърския екип на „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД на тема: „Управление на безопасността и ефективността…
- Специфични обучение за служителите на „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД на тема - „Провеждане на компютърни обучения за получаване…
- Доставка на лицензи, необходими за разширение пълноценната работа на системата AMI (ZTE Power EM Universal Energy Management System),…
- „Доставка на токови измервателни трансформатори“ реф. № PPD 26-016
- PPD25-099 Доставка на цифрови локални контролери и цифрови защити за линейни, трансформаторни и помощни присъединения високо/средно…
- PPD25-155 „Доставка на резервни части, консумативи, гуми и други компоненти, включваща тяхното вграждане и поддръжката на автомобилния парк…
- Доставка на данни за съоръженията от електропреносната мрежа, предназначена за ГИС