Доставка на шевен хирургичен материал
Buyer: ВТОРА СПЕЦИАЛИЗИРАНА АКУШЕРО-ГИНЕКОЛОГИЧНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ-ШЕЙНОВО ЕАД
- Published
- 3 October 2024
- Submission deadline
- 4 November 2024, 23:59
- Estimated value
- 388,000 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00596083-2024
- Reference
- 66628ad2-f00c-4ee9-9e45-40f18ddf3a7f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141120Clips, suturas y ligaduras
Description
Обект на настоящата обществена поръчка е „доставка на стока“ по смисъла на чл. 3, ал. 1, т.2 от ЗОП. Предметът на възлагане на настоящата поръчка включва периодични доставки на шевен хирургичен материал за нуждите на “Втора САГБАЛ Шейново” ЕАД, съгласно приложената техническа спецификация, с цел избор на доставчик по посочените обособени позиции и/или номенклатури и сключване на договор за доставка при условията и по реда на Закона за обществените поръчки за срок от 24 месеца. Обхватът и основните параметри на обществената поръчка са подробно описани в техническата спецификация (представляваща Приложение № 1) за изпълнение на обществената поръчка, приложена към документация за участие. Видовете хирургични материали и консумативи са включени в седем Обособени позиции, описани подробно в Техническата спецификация. Във всяка обособена позиция са записани съответните номенклатури със собствен пореден номер и подробно описание на изискваните минимални технически-работни характеристики, мерна единица и съответното за нея прогнозно количество. Възложителят предоставя възможност за подаване на оферти за една или повече от една обособена позиция, група (за която/които не се изисква ко…
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Резорбируеми конци с кратък период на резорбция | 33141120 Clips, suturas y ligaduras | 10,900 лв. |
| 2 | Резорбируеми конци със среден период на резорбция | 33141120 Clips, suturas y ligaduras | 14,000 лв. |
| 3 | Резорбируеми конци с дълъг период на резорбция | 33141120 Clips, suturas y ligaduras | 1,100 лв. |
| 4 | Нерезорбируеми конци | 33141120 Clips, suturas y ligaduras | 19,000 лв. |
| 5 | Антибактериални плетени конци | 33141120 Clips, suturas y ligaduras | 3,100 лв. |
| 6 | Вария (затворена група - комплексна оферта за цялата група) | 33141120 Clips, suturas y ligaduras | 326,000 лв. |
| 7 | Хемостатични локални средства | 33141120 Clips, suturas y ligaduras | 13,900 лв. |
Award criteria
- Quality — Качество – с максимален брой точки за показателя 40 т. Качествени показатели, които се оценяват чрез експертна оценка от от членове на комисията и при необходимост въз основа на писмени становища на…
- Quality — Качество – с максимален брой точки за показателя 40 т. Качествени показатели, които се оценяват чрез експертна оценка от от членове на комисията и при необходимост въз основа на писмени становища на…
- Quality — Качество – с максимален брой точки за показателя 40 т. Качествени показатели, които се оценяват чрез експертна оценка от от членове на комисията и при необходимост въз основа на писмени становища на…
- Quality — Качество – с максимален брой точки за показателя 40 т. Качествени показатели, които се оценяват чрез експертна оценка от от членове на комисията и при необходимост въз основа на писмени становища на…
- Quality — Качество – с максимален брой точки за показателя 40 т. Качествени показатели, които се оценяват чрез експертна оценка от от членове на комисията и при необходимост въз основа на писмени становища на…
- Quality — Качество – с максимален брой точки за показателя 40 т. Качествени показатели, които се оценяват чрез експертна оценка от от членове на комисията и при необходимост въз основа на писмени становища на…
- Price — Предлагана единична цена/предлагана обща стойност (за обособените позиции с изискване за подаване на комплексна оферта) – максимален брой точки за показателя 60 т. Максимален брой точки получава…
- Quality — Качествени показатели, които се оценяват чрез експертна оценка от от членове на комисията и при необходимост въз основа на писмени становища на началниците на хирургични отделения с конкретна…
Official publications
- TED · 00596083-2024 · 3 October 2024
- OJS · 193/2024 · 3 October 2024
Other tenders from ВТОРА СПЕЦИАЛИЗИРАНА АКУШЕРО-ГИНЕКОЛОГИЧНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ-ШЕЙНОВО ЕАД
- Доставка на медицински газове и предоставяне на оборудване за тяхното съхранение и консумация за срока на действие на договора
- Доставка на медицински консумативи и превързочни материали
- Извънгаранционно техническо обслужване на медицинска апаратура, медицинско и стопанско оборудване на повикване
- Абонаментно извънгаранционно техническо обслужване на медицинска апаратура и оборудване
- Доставка на медицински консумативи за анестезиология и интензивно лечение
- Извънгаранционно техническо обслужване на медицинска апаратура, медицинско и стопанско оборудване на повикване
- Абонаментно извънгаранционно техническо обслужване на медицинска апаратура и оборудване
- Доставка на медицински консумативи за Неонатологично отделение
- Избор на доставчик на нетна активна електрическа енергия ниско напрежение и на координатор на стандартна балансираща група
- Доставка на лекарствени продукти