„Доставка на санитарни материали и консумативи"
Buyer: ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЕН СИСТЕМЕН ОПЕРАТОР ЕАД
- Published
- 6 August 2025
- Submission deadline
- 9 September 2025, 23:59
- Estimated value
- 315,000 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00514517-2025
- Reference
- 41cec125-f94f-4258-967c-c5908c90a547
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39830000Productos de limpieza
Description
Настоящата обществена поръчка включва доставка чрез покупка на санитарни препарати, материали и консумативи за нуждите на ЕСО ЕАД. Процедурата се обявява със следните обособени позиции: - ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 1. „Доставка на санитарни материали и консумативи” - включва доставка на ароматизатор за wc; ароматизатор за офис –течен парфюм; пълнител за ароматизатор – течен парфюм; гъба домакинска; кърпа микрофибърна; кърпа хартиена нагъната; покривало хартиено за тоалетна чиния; ролка домакинска/хартия/; сол морска; тел домакинска; хартия тоалетна; препарат дезинфекциращ, избелващ; ароматизатор за офис–спрей; пълнител за ароматизатор–спрей; кърпа попиваща; препарат за декалциране на вода; препарат против мухъл; салфетки; торбичка санитарна; дезинфекциращ гел за ръце; дезинфекциращ препарат за ръце и др. - ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ № 2. „Доставка на санитарни препарати и консумативи, попадащи в списъка по чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП” - включва доставка на каша сапунена за миене; кърпи хавлиени; омекотител за пране; прах за пране; препарат обезмаслител; препарат за канали (гранули); препарат за миялна машина; препарат почистващ за стъкла; препарат почистващ за съдове; препарат почистващ абразивен; …
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | „Доставка на санитарни материали и консумативи” | 39830000 Productos de limpieza | 135,000 лв. |
| 2 | „Доставка на санитарни препарати и консумативи, попадащи в списъка по чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП” | 39830000 Productos de limpieza | 180,000 лв. |
Award criteria
- Price — Поръчката се възлага въз основа на икономически най-изгодна оферта по критерий за възлагане "най-ниска"
Official publications
- TED · 00514517-2025 · 6 August 2025
- OJS · 149/2025 · 6 August 2025
Other tenders from ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЕН СИСТЕМЕН ОПЕРАТОР ЕАД
- Доставка на проходни изводи 420 kV за подмяна на съществуващи изводи тип GOE 1300-1150-2500-0.6 ABV
- Доставка на модули за поддръжка и разширение на диспечерски гласови комутатори
- Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за пътно-строителна и горска техника…
- „Доставка на модули и устройства на локални контролери производство на фирма „Дженерал Електрик“ за следгаранционна поддръжка на САУП и за…
- Доставка на уреди за полеви измервания на силови трансформатори
- Доставка на полимерни изолатори и междуфазни изолатори (дистанционери).
- Реконструкция на ВЛ 110 kV „Петрол“
- Модернизация на пожарогасителна система в ТДУ Север
- Реконструкция на ВЛ 110 kV „Места“
- Абонаментна поддръжка и ремонт на климатична, отоплителна, вентилационни системи и ВиК инсталации в сградата на ЦДУ/ТДУ "Запад"