„Доставка на самозалепващи етикети“
Buyer: БЪЛГАРСКИ ПОЩИ ЕАД
- Published
- 4 July 2025
- Submission deadline
- 7 August 2025, 23:59
- Estimated value
- 200,000 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00434454-2025
- Reference
- 5e18dade-63c0-4289-86bb-a6ed6dd91629
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30192800Etiquetas autoadhesivas
Description
Предметът на обществената поръчка е: „Доставка на самозалепващи етикети“. Подробна информация се съдържа в Техническата спецификация на Възложителя – Приложение № 1 към настоящата документация. Описаните в Приложение №1.1 „Списък на артикулите“ към Техническата спецификация на Възложителя количества са индикативни за „Български пощи” ЕАД. Възложителят си запазва правото да не заявява част или цялото количество от даден артикул при отпаднала необходимост или промяна в технологията на работа. Възложителят може да заяви допълнително количество от даден артикул, над индикативните количества, посочени в Списъка на артикулите, като общата стойност на всички артикули не надхвърля стойността на договора;
Award criteria
- Price — Настоящата обществена поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодна оферта, при критерий за възлагане „най-ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП, като „най-ниска цена“ е сбор…
Official publications
- TED · 00434454-2025 · 4 July 2025
- OJS · 126/2025 · 4 July 2025