„Доставка на ротиращи телескопични челни товарачи”
Buyer: ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЕН СИСТЕМЕН ОПЕРАТОР ЕАД
- Published
- 5 December 2025
- Submission deadline
- 12 January 2026, 23:59
- Estimated value
- €7,451,568
- Place of performance
- Плевен, BG314
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00809604-2025
- Reference
- ac19db74-ee64-42c5-b696-0696d5b48b03
- Official source
- Official source
CPV codes
- 43250000Palas cargadoras de carga frontal
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка чрез покупка на 28 (двадесет и осем) броя ротиращ телескопичен челен товарач. Ротиращите телескопични челни товарачи са предназначени за системните подстанции на ЕСО ЕАД за извършване на товаро-разтоварни работи, за почистване на прилежащите терени, включително за работа по електрическите полета в подстанциите и на въздушните линии по далекопроводите, собственост на ЕСО ЕАД. Задължение на изпълнителя е да извърши регистрация в Областна дирекция "Земеделие" на доставените машини, да регистрира в Главна дирекция „ИДТН“ към Държавна агенция за метрологичен и технически надзор (ДАМТН) тяхната хидравлична работна площадка (платформа) и да достави машините до подразделенията на възложителя, както и да осигури тяхното гаранционно обслужване в рамките на гаранционния срок. Срокът за доставката на 28 (двадесет и осем) броя ротиращ телескопичен челен товарач. е до 90 (деветдесет) календарни дни, считано от датата на влизане на договора в сила до приемането на техниката на адреса на Изпълнителя - преди нейната регистрация.
Award criteria
- Price — Поръчката се възлага въз основа на икономически най-изгодна оферта по критерий за възлагане "най-ниска" цена.
Official publications
- TED · 00809604-2025 · 5 December 2025
- OJS · 235/2025 · 5 December 2025
Other tenders from ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЕН СИСТЕМЕН ОПЕРАТОР ЕАД
- Доставка на проходни изводи 420 kV за подмяна на съществуващи изводи тип GOE 1300-1150-2500-0.6 ABV
- Доставка на модули за поддръжка и разширение на диспечерски гласови комутатори
- Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за пътно-строителна и горска техника…
- „Доставка на модули и устройства на локални контролери производство на фирма „Дженерал Електрик“ за следгаранционна поддръжка на САУП и за…
- Доставка на уреди за полеви измервания на силови трансформатори
- Доставка на полимерни изолатори и междуфазни изолатори (дистанционери).
- Реконструкция на ВЛ 110 kV „Петрол“
- Модернизация на пожарогасителна система в ТДУ Север
- Реконструкция на ВЛ 110 kV „Места“
- Абонаментна поддръжка и ремонт на климатична, отоплителна, вентилационни системи и ВиК инсталации в сградата на ЦДУ/ТДУ "Запад"