"Доставка на ръчни термовизионни камери" по 3 (три) обособени позиции
Buyer: Главна дирекция "Гранична полиция" /ГДГП/ към Министерство на вътрешните работи /МВР/
- Published
- 30 April 2024
- Submission deadline
- 31 May 2024, 23:59
- Estimated value
- 4,404,167 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00256544-2024
- Reference
- 42b46c92-c97c-42f9-a243-1a3d2019c29f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 35125300Cámaras de seguridad
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка включва доставка на ръчни термовизионни камери по 3 (три) обособени позиции, както следва: - Обособена позиция № 1: "Доставка на ръчни термовизионни камери с близък обхват"; - Обособена позиция № 2: "Доставка на ръчни термовизионни камери със среден обхват"; - Обособена позиция № 3: "Доставка на ръчни термовизионни камери с далечен обхват". Място за доставка: гр. София, бул. "Княгиня Мария Луиза" № 46, административната сграда на Главна дирекция Гранична полиция" - МВР. Срок за доставка: не по-дълъг от 180 (сто и осемдесет) календарни дни, считано от датата на регистриране на договора в деловодната система на възложителя. Изискванията относно съдържанието на дейностите в обхвата на общественат поръчка са посочени подробно в техническите спецификации (Приложения №№ 1-3) за всяка обособена позиция поотделно.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | "Доставка на ръчни термовизионни камери с близък обхват" | 35125300 Cámaras de seguridad | 655,394 лв. |
| 2 | "Доставка на ръчни термовизионни камери със среден обхват" | 35125300 Cámaras de seguridad | 1,292,827 лв. |
| 3 | "Доставка на ръчни термовизионни камери с далечен обхват" | 35125300 Cámaras de seguridad | 2,455,946 лв. |
Award criteria
- Quality — Качествен показател, свързан с изпълнението на поръчката (КП) с тежест 60% Ценови показател с тежест 40%
Official publications
- TED · 00256544-2024 · 30 April 2024
- OJS · 85/2024 · 30 April 2024
Other tenders from Главна дирекция "Гранична полиция" /ГДГП/ към Министерство на вътрешните работи /МВР/
- „Надграждане, осъвременяване с нови технически средства на Интегрирана система за наблюдение на българо-турската граница в участъка от ГКПП…
- "Разширение на единната система АИС "Граничен контрол" в съответствие с изискванията на Регламент 2017/2226 и Системата за вход/изход (СВИ)…
- „Надграждане, осъвременяване с нови технически средства на Интегрирана система за наблюдение на българо-турската граница в участъка от ГКПП…
- „Доставка на строителни материали и инструменти за поддръжка на ИВС“ с две обособени позиции
- „Доставка, монтаж и гаранционна поддръжка на UPS и дизелови генератори за структури на Главна дирекция „Гранична полиция” по 2 (две)…
- ”Доставка на каменна фракция” по пет обособени позиции
- "Доставка и гаранционно обслужване на гранично-полицейски патрулен кораб"
- „Доставка и гаранционна поддръжка на мобилни системи за наблюдение”
- "Разширение на единната система АИС "Граничен контрол" в съответствие с изискванията на Регламент 2017/2226 и Системата за вход/изход (СВИ)…
- „Избор на доставчик на активна нетна електрическа енергия и координатор на балансираща група за ниско и средно напрежение и администриране…