El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

"Доставка на разединители “, реф. № PPD 25-158

Buyer: Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД

Published
17 December 2025
Submission deadline
26 January 2026, 23:59
Estimated value
564,000 лв.
Place of performance
София, BG411
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00837261-2025
Reference
da6f51bb-8dd8-4f97-9dfc-b1c09cb7fd00
Official source
Official source

CPV codes

Description

Управителният съвет на „ЕЛЕКТРОРАЗПРЕДЕЛИТЕЛНИ МРЕЖИ ЗАПАД“ ЕАД, като секторен възложител на обществени поръчки по смисъла на чл. 5, ал. 4, т. 2 от Закона за обществените поръчки (ЗОП), извършващ секторна дейност по чл. 123, т. 2, във връзка с чл. 125, ал. 1, т. 1 от ЗОП и § 2, т. 60 от Допълнителните разпоредби (ДР) на ЗОП въз основа на специални или изключителни права по смисъла на § 2, т. 47 от ЗОП, открива и провежда „открита“ по вид процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет: „Доставка на  разединители “, реф. № PPD 25-158. Предметът на поръчката  е разделен на две обособени позиции, както следва: 1.Обособена позиция № 1 – „Доставка на триполюсни разединители средно напрежение“; 2.Обособена позиция № 2 – „Доставка на триполюсни разединители с повишени технически параметри“. Участниците задължително оферират всички позиции, включени в предмета на поръчката за съответната обособена позиция. Критерият за възлагане на поръчката за всяка една от двете обособени позиции при определяне на икономически най-изгодната оферта е „най-ниска цена“. На първо място се класира участникът, предложил най-ниска обща стойност за съответната обособена позиция за която е представил оферт…

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 „Доставка на триполюсни разединители средно напрежение“
София, BG411
31214200 Interruptor-seccionador 292,000 лв.
2 „Доставка на триполюсни разединители с повишени технически параметри“
София, BG411
31214200 Interruptor-seccionador 272,000 лв.

Award criteria

Official publications

Other tenders from Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД