Доставка на работно облекло за промишлени нужди, реф. № 25ТП-Е19А119
Buyer: НАЦИОНАЛНА ЕЛЕКТРИЧЕСКА КОМПАНИЯ ЕАД
- Published
- 2 October 2025
- Submission deadline
- 11 November 2025, 23:59
- Estimated value
- 1,023,006 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00645182-2025
- Reference
- 7d5bee75-ec62-4401-acef-27c2beb7fbc2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 18113000Prendas de vestir para uso industrial
Description
Обектът на обществената поръчка е „доставка на стоки“ по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от Закона за обществените поръчки (ЗОП) и има за предмет доставка на работно облекло за промишлени нужди, съгласно условията и изискванията на възложителя. Предметът на поръчката не е разделен на обособени позиции. В настоящата обществена поръчка се предвиждат доставки на стоки, които са включени в списък на стоките, съобразно общ терминологичен речник, предназначени за възлагане на специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания съгласно ,чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП. Техническите характеристики на стоките по предмета на поръчката са подробно описани в Приложение 1, неразделна част от техническата спецификация. Отделните видове и прогнозни количества за 2 години предпазни и работни облекла са описани в Таблица 1 на техническата спецификация и са: 1. Костюм работен, летен комплект- Вариант А - яке и полугащеризон -ТX 240790 - прогнозно количество: 1 810 к-та; 2. Костюм работен, летен комплект- Вариант Б - яке и два броя полугащеризон - ТX 240790 - прогнозно количество: 1 487 к-та; 3. Костюм работен, зимен, комплект - Вариант А - яке и полугащеризон - ТX 240797 - прогнозно количество…
Award criteria
- Price — Показателят за оценка е общата стойност за изпълнение на обществената поръчка, определена на база предложените от участниците единични цени и прогнозните количества, посочени от…
Official publications
- TED · 00645182-2025 · 2 October 2025
- OJS · 189/2025 · 2 October 2025
Other tenders from НАЦИОНАЛНА ЕЛЕКТРИЧЕСКА КОМПАНИЯ ЕАД
- “Използване на търговските платформи на организиран борсов пазар за извършване на сделки за продажба и покупка на електрическа енергия от…
- 25РП-Ч19A206 Доставка на смоли, силикони, лепил и други химични материали за нуждите на НЕК ЕАД
- "Оглед на напорен тръбопровод - ВЕЦ "Тешел"
- „Избор на изпълнител за предоставяне на финансови услуги от кредитни институции за нуждите на НЕК ЕАД“ с включени 3 (три) обособени позиции
- Застраховане на работниците и служителите на НЕК ЕАД, за рисковете „Смърт“, „Трайна загуба на работоспособност“ и „Временна загуба на…
- Доставка на генераторни прекъсвачи 12/3150/50 SF6 към ХГ-1 и ХГ-2 на ВЕЦ „Цанков камък“, реф. № 25ИП-Е50А123
- Застраховане на пътни превозни средства, собственост на НЕК ЕАД
- ПАВЕЦ „Чаира” – Доставка и подмяна на генератори, турбини, основни и спомагателни съоръжения, системи за контрол. Изпитвания и въвеждане в…
- Изготвяне на проекти за експлоатация на язовирни стени „Искър“ и „Кокаляне“– определяне на гранични стойности“
- „Доставка на брандирано облекло“, реф. № 25ТП-У19А254