ДОСТАВКА НА РАБОТНИ И ПОСЕТИТЕЛСКИ СТОЛОВЕ
Buyer: Министерство на вътрешните работи
- Published
- 17 March 2025
- Submission deadline
- 22 April 2025, 23:59
- Estimated value
- 20,833 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00171652-2025
- Reference
- d2a93e98-31d6-4ae8-9e8f-c0f5a37771b1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39112000Sillas
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е „Доставка на работни и посетителски столове“. Целта на поръчката е доставката на 30 бр. работни столове и 40 бр. посетителски столове
Award criteria
- Price — Критерий за оценка - най-ниската предлагана цена, при пълно съответствие с изискванията на Техническа спецификация. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане…
Official publications
- TED · 00171652-2025 · 17 March 2025
- OJS · 53/2025 · 17 March 2025