„Доставка на продукти за наторяване“
Buyer: ДОБРУДЖАНСКИ ЗЕМЕДЕЛСКИ ИНСТИТУТ
- Published
- 10 December 2024
- Submission deadline
- 14 January 2025, 23:59
- Estimated value
- 425,000 лв.
- Place of performance
- с. Петлешково, BG332
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00752401-2024
- Reference
- ede00b97-9b15-4e28-87ec-4e49a44743be
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24400000Abonos y compuestos nitrogenados
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е „Доставка на продукти за наторяване“. Обществената поръчка е разделена на 3 (три) обособени позиции: Обособена позиция (ОП) № 1: „Доставка на тор - амониев нитрат - 378 тона”; Обособена позиция (ОП) № 2: „Доставка на комплексен тор NP – 48 тона“; Обособена позиция (ОП) № 3: „Доставка на комплексен органоминерален тор NP - 72 тона“
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | „Доставка на тор - амониев нитрат - 378 тона” | 24410000 Abonos nitrogenados | 258,000 лв. |
| 2 | „Доставка на комплексен тор NP – 48 тона“ | 24410000 Abonos nitrogenados | 72,000 лв. |
| 3 | „Доставка на комплексен органоминерален тор NP - 72 тона“ | 24410000 Abonos nitrogenados | 95,000 лв. |
Award criteria
- Price — Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане: „най-ниска цена“ (чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП).
Official publications
- TED · 00752401-2024 · 10 December 2024
- OJS · 240/2024 · 10 December 2024