„Доставка на природен газ за ТП на НОИ по обособени позиции“
Buyer: НАЦИОНАЛЕН ОСИГУРИТЕЛЕН ИНСТИТУТ
- Published
- 2 August 2024
- Submission deadline
- 2 September 2024, 23:59
- Estimated value
- 781,250 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00466653-2024
- Reference
- be3398f4-abbb-4539-91ba-ee7df607cc78
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09123000Gas natural
Description
Предметът на поръчката е доставка на природен газ от либерализирания пазар на природен газ по свободно договорени цени за Териториалните поделения на Национален осигурителен институт /НОИ/ за период от 24 месеца. Природният газ ще служи за отопление на административните сгради и помещения, използвани за дейността на териториални поделения (ТП) на НОИ. Предметът на поръчката е разделен на 13 обособени позиции. Изпълнителят следва да изпълни обществена поръчка за доставка на природен газ съгласно техническите спецификации – част от документацията на обществената поръчка, по свободно договорени цени, както и да осигури услуга по администриране на всички използвани от възложителя като клиент услуги – заплаща нормативно определените разходи за достъп до и пренос на природен газ през газоразпределителната и газопреносната мрежа, за смяна на доставчика, нормативно определените такси по действащо решение на КЕВР – при наличие на такива, акциз и др. Ако към датата сключване на договор за възлагане на обществена поръчка за обособена позиция след провеждане на настоящата процедура е налице текущ договор за доставки на природен газ относно обект на възложителя с краен снабдител или след прове…
Lots (13)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Доставка на природен газ за ТП на НОИ – Велико Търново | 09123000 Gas natural | 30,000 лв. |
| 2 | Доставка на природен газ за ТП на НОИ – Габрово | 09123000 Gas natural | 100,000 лв. |
| 3 | Доставка на природен газ за ТП на НОИ – Добрич | 09123000 Gas natural | 107,500 лв. |
| 4 | Доставка на природен газ за ТП на НОИ – Кюстендил | 09123000 Gas natural | 80,000 лв. |
| 5 | Доставка на природен газ за ТП на НОИ – Кърджали | 09123000 Gas natural | 25,000 лв. |
| 6 | Доставка на природен газ за ТП на НОИ – Ловеч | 09123000 Gas natural | 48,750 лв. |
| 7 | Доставка на природен газ за ТП на НОИ – Монтана | 09123000 Gas natural | 25,000 лв. |
| 8 | Доставка на природен газ за ТП на НОИ – Пазарджик | 09123000 Gas natural | 30,000 лв. |
| 9 | Доставка на природен газ за ТП на НОИ – Разград | 09123000 Gas natural | 3,750 лв. |
| 10 | Доставка на природен газ за ТП на НОИ – Сливен | 09123000 Gas natural | 61,250 лв. |
| 11 | Доставка на природен газ за ТП на НОИ – Търговище | 09123000 Gas natural | 75,000 лв. |
| 12 | Доставка на природен газ за ТП на НОИ – Шумен | 09123000 Gas natural | 86,250 лв. |
| 13 | Доставка на природен газ за ТП на НОИ – Ямбол | 09123000 Gas natural | 108,750 лв. |
Award criteria
- Price — Обществената поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя по критерия за възлагане „най-ниска цена” съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата…
Official publications
- TED · 00466653-2024 · 2 August 2024
- OJS · 150/2024 · 2 August 2024