Доставка на природен газ за ТП на НОИ - Монтана
Buyer: ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ НА НАЦИОНАЛЕН ОСИГУРИТЕЛЕН ИНСТИТУТ - МОНТАНА
- Published
- 16 January 2025
- Estimated value
- 25,000 лв.
- Place of performance
- Монтана, BG312
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00031741-2025
- Reference
- cdd3ec44-8cdc-42db-a586-0ddea1c30ef5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09123000Gas natural
Description
Предмет на настоящата обществена поръчката е "Доставка на природен газ за ТП на НОИ – Монтана". Поръчката включва в обхвата си доставка на природен газ за отопление на административната сграда на ТП на НОИ - Монтана. ТП на НОИ - Монтана е присъединено към газоразпределителната мрежа на „Овергаз Мрежи“ АД – територия „Запад“. Срокът за изпълнение на поръчката е 24 (двадесет и четири) месеца, считано от датата на влизане в сила на договора, но не по-рано от 01.01.2025 г., или до достигане на максималната прогнозна стойност, което от двете обстоятелства настъпи по-рано. Прогнозното количество природен газ, необходимо за нуждите на ТП на НОИ – Монтана за 24 месеца е 100 MWh, изчислено въз основа на данните за предходен 24-месечен период на потребление със завишаване на общото количество предвид реализирано потребление в по-предходни периоди. Прогнозната стойност на поръчката е 25 000 лв. (двадесет и пет хиляди лева) без ДДС.
Award criteria
- Price — Изискването на Възложителя е да не се надвишава определения финансов ресурс.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ОВЕРГАЗ МРЕЖИ АД | 25,000 лв. | — |
Official publications
- TED · 00031741-2025 · 16 January 2025
- OJS · 11/2025 · 16 January 2025
Other tenders from ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ НА НАЦИОНАЛЕН ОСИГУРИТЕЛЕН ИНСТИТУТ - МОНТАНА
- „Предоставяне на услуги по охрана на имоти на ТП на НОИ – Монтана“
- „Предоставяне на услуги по охрана на имоти по обособени позиции“ за обособена позиция № 10 „Предоставяне на услуги по охрана на имоти на ТП…
- „Доставка на питейна вода, отвеждане и пречистване на отпадни води за ТП на НОИ - Монтана“
- „Предоставяне на услуги по охрана на имоти по обособени позиции“ за обособена позиция № 10 „Предоставяне на услуги по охрана на имоти на ТП…