„Доставка на природен газ за нуждите на ДСП – Генерал Тошево"
Buyer: РЕГИОНАЛНА ДИРЕКЦИЯ ЗА СОЦИАЛНО ПОДПОМАГАНЕ - ГР. ДОБРИЧ
- Published
- 11 December 2024
- Estimated value
- 16,667 лв.
- Place of performance
- Генерал Тошево, BG332
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00757764-2024
- Reference
- 09bed49d-7c55-4e83-afbc-7e773ad8f7a9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09123000Gas natural
Description
Предмет на обществената поръчка: Настоящата обществена поръчка има за предмет периодични доставки на природен газ за отопление на сграда – частна общинска собственост, намираща се в гр. Генерал Тошево, ул. „Васил Априлов“ № 18, предоставена за управление съгласно Договор № 133/26.04.2017 г. сключен между Община Генерал Тошево и Агенция за социално подпомагане, за нуждите на ДСП – Генерал Тошево със срок до 23.06.2027 г. Максимално допустимата стойност на настоящата поръчка е в размер на 16 666,67 (шестнадесет хиляди шестсотин шестдесет и шестлева и шестдесет и седем стотинки) лева без ДДС. Срокът на договора ще е 3 /три/ години, считано от 01.11.2024 г. или до достигане на максималната стройност на поръчката. Договорът ще е със съдържание съгласно утвърдени общи условия на Изпълнителя, като към момента обекта на възложителя е присъединен към мрежата на изпълнителя. Възложителят ще сключи договор за възлагане на обществената поръчка, след влизане в сила на решението за откриване на процедурата. Необходима информация за провеждане на процедурата: Процедурата се провежда по реда на чл. 65, ал.1, т.1 от ППЗОП - не се изпраща покана, не се подава оферта в ЦАИС ЕОП, и не се назнача…
Award criteria
- Price — Настоящата обществена поръчка има за предмет периодични доставки на природен газ за отопление на сграда – частна общинска собственост, намираща се в гр. Генерал Тошево, ул. „Васил Априлов“ № 18,…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ДОБРУДЖА ГАЗ АД | 16,667 лв. | — |
Official publications
- TED · 00757764-2024 · 11 December 2024
- OJS · 241/2024 · 11 December 2024
Other tenders from РЕГИОНАЛНА ДИРЕКЦИЯ ЗА СОЦИАЛНО ПОДПОМАГАНЕ - ГР. ДОБРИЧ
- „Осигуряване на извънгаранционно пълно сервизно обслужване и ремонт на служебните автомобили на АСП, предоставени за ползване на РДСП –…
- „Осигуряване на извънгаранционно пълно сервизно обслужване и ремонт на служебните автомобили на АСП, предоставени за ползване на РДСП –…
- „Избор на доставчик на нетна активна електрическа енергия и координатор на балансираща група за обекти, предоставени за управление на…
- „Избор на доставчик на нетна активна електрическа енергия и координатор на балансираща група за обекти, предоставени за управление на…
- „Закупуване на оборудване за преодоляване на пречки от физическата среда – устройства за изкачване на стълби“ в териториалните структури на…
- „Закупуване на оборудване за преодоляване на пречки от физическата среда – устройства за изкачване на стълби“ в териториалните структури на…
- "Техническа поддръжка и ремонт на климатична техника за нуждите на РДСП-Добрич“,
- „Реализиране на мерки за енергийна ефективност и подмяна на отоплителни уреди в обектите на интервенция“ в териториалните структури на…