ДОСТАВКА НА ПРИРОДЕН ГАЗ ЗА НУЖДИТЕ НА ДМСГД-ВАРНА ЗА 2025Г.
Buyer: ДОМ ЗА МЕДИКО-СОЦИАЛНИ ГРИЖИ ЗА ДЕЦА - ВАРНА
- Published
- 8 January 2025
- Estimated value
- 113,165 лв.
- Place of performance
- Варна, BG331
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00008817-2025
- Reference
- 79e4ff26-7a98-4f2e-8324-3748f5d946c4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09123000Gas natural
Description
ТЕХНИЧЕСКА СПЕЦИФИКАЦИЯ НА ОБЩЕСТВЕНА ПОРЪЧКА ДОСТАВКА НА ПРИРОДЕН ГАЗ ЗА НУЖДИТЕ НА ДМСГД-ВАРНА ЗА 2025Г. 1. Ред на обявяване на обществена поръчка ДОСТАВКА НА ПРИРОДЕН ГАЗ ЗА НУЖДИТЕ НА ДМСГД-ВАРНА - процедура на договаряне без предварително обявление по чл. 79, ал. 1, т. 3, б. “в“ от ЗОП. 2. Юридически лица, възможни изпълнители на обществена поръчка ДОСТАВКА НА ПРИРОДЕН ГАЗ ЗА НУЖДИТЕ НА ДМСГД-ВАРНА: „Овергаз Мрежи” АД, с ЕИК 130533432 е единствен възможен изпълнител на настоящата поръчка и възлагането й на друго лице би довело до нарушаване на изключителните права, придобити по силата на административен акт – издадените от КЕВР лицензии. Лицензия № Л-438-08 от 30.03.2015 г. за дейностите „разпределение на природен газ“ и „снабдяване с природен газ от краен снабдител”, издадена от ДКЕВР, определя „Овергаз Мрежи“ АД за срок от 26 години като единствен доставчик на природен газ на територията на гр.Варна. ДМСГД-Варна провежда настоящата процедура на договаряне без предварително обявление по чл. 79, ал. 1, т. 3, б. “в“ от ЗОП, с „Овергаз мрежи“ АД, ЕИК 130533432, със седалище и адрес на управление гр. София, ул. „Филип Кутев“ №5, като след публикуване на решение за открив…
Award criteria
- Price — цена
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ОВЕРГАЗ МРЕЖИ АД | 113,165 лв. | — |
Official publications
- TED · 00008817-2025 · 8 January 2025
- OJS · 5/2025 · 8 January 2025