Доставка на принтери и мултифункционални устройства за нуждите на Медицински университет-Пловдив
Buyer: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ - ПЛОВДИВ
- Published
- 6 June 2024
- Submission deadline
- 5 July 2024, 23:59
- Estimated value
- 81,100 лв.
- Place of performance
- BG421
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00335452-2024
- Reference
- f8b85c69-0f4e-4b5c-ae51-725f3dfb4ed7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30232100Impresoras y trazadores gráficos
Description
Обществената поръчка е с предмет доставка с включено гаранционно сервизно обслужване на доставената печатна техника за обезпечаване работния процес в МУ- Пловдив, както следва: черно-бяло МФУ А4 – 62 бр.; цветно МФУ A4 – 2 бр.; черно-бял принтер А4 – 21 бр.; черно-бяло МФУ A3 с включено софтуерно решение за управление на печата – 1 бр. и черно-бяло МФУ А4 с включено софтуерно решение за управление на печата – 1 бр.
Award criteria
- Price — Възложителят ще възложи настоящата обществена поръчка чрез определяне на икономически най-изгодната оферта при критерий „Най-ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. Оценяването на…
Official publications
- TED · 00335452-2024 · 6 June 2024
- OJS · 109/2024 · 6 June 2024