„Доставка на препарати за нуждите на общински плувен басейн, гр. Стара Загора“
Buyer: ОБЩИНА - СТАРА ЗАГОРА
- Published
- 27 August 2024
- Submission deadline
- 26 September 2024, 23:59
- Estimated value
- 38,000 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00512402-2024
- Reference
- 8fb77c8d-b8ee-4f25-9c71-9e0e0658dd4b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24962000Productos químicos para tratamiento del agua
Description
„Доставка на препарати за нуждите на общински плувен басейн, гр. Стара Загора“ Целта на настоящата обществена поръчка е да бъде избран изпълнител, който да доставя препарати за нуждите на общински плувен басейн, гр. Стара Загора. Доставките се извършват периодично, по заявка на представител на Възложителя. Възложителят е задължен да приеме и заплати само количествата и видовете, които е заявил и които са доставени при условията на Договора. Заявките ще бъдат приемани от ИЗПЪЛНИТЕЛЯ всеки работен ден до 17:00 часа, на факс и/или e-mail. В Техническото предложение се посочват контактна информация за подаване на заявки. Всички доставки по този договор ще се извършват франко общински плувен басейн, гр. Стара Загора на адрес ул. „Граф Игнатиев“ № 13 /в двора на Гимназия с преподаване на чужди езици „Ромен Ролан"/. Доставките се извършват в срок от 5 работни дни от получаване на заявката. Доставките ще се извършват в рамките на работното време на Възложителя от 8:30 до 17:30 часа, като същите ще бъдат придружени от необходимите документи. Предаването на доставките се удостоверява с надлежен приемо-предавателен протокол, подписан от представители на ВЪЗЛОЖИТЕЛЯ и ИЗПЪЛНИТЕЛЯ. Протоколът с…
Award criteria
- Price — При определяне на „най – ниска цена“ на офертите определящо ще бъде най-ниската, предложена ОБЩА СТОЙНОСТ БЕЗ ДДС. *** Общата стойност без ДДС ще се използва само за целите на определяне на…
Official publications
- TED · 00512402-2024 · 27 August 2024
- OJS · 166/2024 · 27 August 2024