„Доставка на преносими компютри, мултифункционално устройство, и мултимедиен проектор за нуждите на проект „Изследване на морфологичните ефекти на фемтосекундно лазерно лъчение с различни параметри върху тъкани в оралната област и дентални материали“ по обособени позиции
Buyer: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ - ПЛОВДИВ
- Published
- 5 September 2025
- Submission deadline
- 7 October 2025, 23:59
- Estimated value
- 20,000 лв.
- Place of performance
- гр.Пловдив, BG421
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00580315-2025
- Reference
- aa90f6fa-79fb-4251-9110-2170c1fe0ddf
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30000000Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software
Description
Настоящата обществена поръчка е с предмет доставка с включено гаранционно сервизно обслужване на доставената компютърна, комуникационна и печатна техника за обезпечаване работния процес в МУ- Пловдив по три обособени позиции , както следва: Обособена позиция № 1 – Доставка на мобилна работна станция(лаптоп) -3 броя Обособена позиция №2 – Доставка на мултифункционално лазерно устройство- 1 брой Обособена позиция № 3 - Доставка на мултимедиен проектор- 1 брой
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Доставка на мобилна работна станция(лаптоп) -3 броя | 30000000 Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software | 13,160 лв. |
| 2 | Доставка на мултифункционално лазерно устройство- 1 брой | 30000000 Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software | 1,887 лв. |
| 3 | Доставка на мултимедиен проектор- 1 брой | 30000000 Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software | 4,953 лв. |
Award criteria
- Price — 1. На основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП възложителят ще възложи обществената поръчка по всички обособени позиции въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя въз основа на…
Official publications
- TED · 00580315-2025 · 5 September 2025
- OJS · 170/2025 · 5 September 2025