Доставка на предпазни ръкавици
Buyer: ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЕН СИСТЕМЕН ОПЕРАТОР ЕАД
- Published
- 1 April 2025
- Submission deadline
- 14 May 2025, 23:59
- Estimated value
- 120,000 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00207594-2025
- Reference
- 4f5ae91b-77f1-4046-874e-b9532fb96bc1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 18141000Guantes de trabajo
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка на предпазни ръкавици, които ще бъдат използвани при изпълнение на служебните задължения от служителите на ЕСО ЕАД и дъщерните му предприятия. Срокът за изпълнение е четири години от сключването на договора. Доставките ще се реализират периодично чрез поръчка за доставка, в която ще се конкретизират вида и обема на артикулите за всяко място на доставка. Срокът за доставка на всяка конкретна завка е до 40 дни от получаване на поръчка за доставка. Място на доставка са четирите централни склада на възложителя, находящи се в гр. София, гр. Плевен, гр. Варна и гр. Пловдив. Приблизителният обем на доставките за една година, е следният: Защитни ръкавици топени с промазка от латекс - 3 200 бр. чифта; Защитни ръкавици топени в нитрил с дишащ гръб - 1 825 бр. чифта; Защитни ръкавици изцяло топени в нитрил, без маншета - 325 бр. чифта; Защитни ръкавици от плат и кожа - 1 700 бр. чифта; Защитни ръкавици топени в каучук - 875 бр. чифта; Защитни ръкавици киселиноустойчиви - 25 бр. чифта; Защитни ръкавици за защита от химични продукти - 325 бр. чифта; Защитни ръкавици за еднократна употреба (100 бр. в кутия) - 375 броя кутии. …
Award criteria
- Price — Участниците се класират по критерий за възлагане най-ниска цена
Official publications
- TED · 00207594-2025 · 1 April 2025
- OJS · 64/2025 · 1 April 2025
Other tenders from ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЕН СИСТЕМЕН ОПЕРАТОР ЕАД
- Доставка на проходни изводи 420 kV за подмяна на съществуващи изводи тип GOE 1300-1150-2500-0.6 ABV
- Доставка на модули за поддръжка и разширение на диспечерски гласови комутатори
- Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за пътно-строителна и горска техника…
- „Доставка на модули и устройства на локални контролери производство на фирма „Дженерал Електрик“ за следгаранционна поддръжка на САУП и за…
- Доставка на уреди за полеви измервания на силови трансформатори
- Доставка на полимерни изолатори и междуфазни изолатори (дистанционери).
- Реконструкция на ВЛ 110 kV „Петрол“
- Модернизация на пожарогасителна система в ТДУ Север
- Реконструкция на ВЛ 110 kV „Места“
- Абонаментна поддръжка и ремонт на климатична, отоплителна, вентилационни системи и ВиК инсталации в сградата на ЦДУ/ТДУ "Запад"