Доставка на подвижна електрическа лаборатория
Buyer: СТОЛИЧЕН ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТ ЕАД
- Published
- 14 February 2025
- Submission deadline
- 21 March 2025, 23:59
- Estimated value
- 600,000 лв.
- Place of performance
- 1202, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00100446-2025
- Reference
- 19b5b82d-e490-4a1a-9300-123c6c6c4bd9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34144700Vehículos utilitarios
Description
1.Доставка на 1 (един) брой нова подвижна електрическа лаборатория; 2. Обучение на работниците и служителите на Възложителя за работа с повижната електрическа лаборатория - Приложение №4. 3.Техническа документация, според изискванията на Възложителя подвижната електрическа лаборатория следва да е снабдена с необходими документи по технически надзор, да има сертификация пред контролен орган. 4. В предмета на настоящата обществена поръчка е включено и задължението за регистрация на повижната електрическа лаборатория в КАТ от името и за сметка на Възложителя.
Award criteria
- Price — Цn - предложена обща цена на n-тия Участник. Цn = Ц1+Ц2 Ц1 - обща цена за доставката на подвижна електрическа лаборатория до адреса на доставката; Ц2-Обща цена за обучение на персонала;
- Quality — Най – нисък разход на гориво, посочен в техническото предложение на участник l/ 100km.
- Quality — Участникът предложил най-кратък срок за извършване на доставка на подвижната електрическа лаборатория (но не по-дълъг от 18 месеца) получава максимален брой точки.
- Quality — Гаранционен срок за цялата подвижна електрическа лаборатория, не по-малко 3 години или 100 000 km. пробег.
Official publications
- TED · 00100446-2025 · 14 February 2025
- OJS · 32/2025 · 14 February 2025