Доставка на пълноцветен мултифункционален външен периметров LED екран за Община Русе
Buyer: ОБЩИНА РУСЕ
- Published
- 28 August 2025
- Submission deadline
- 29 September 2025, 23:59
- Estimated value
- 80,333 лв.
- Place of performance
- BG323
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00562667-2025
- Reference
- 648c4a3a-4a5d-47f1-ac7f-ee1988890912
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30231300Pantallas de visualización
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е: Доставка на пълноцветен мултифункционален външен периметров LED екран, в следния вид и обем: LED екран – 53 бр. *Изпълнителят следва да изпълни дейности по: монтаж, окабеляване, настройка и пуск на конфигурацията от кабинети и обучение за работа и управление на съдържанието на лед дисплеите. Техниката следва да бъде фабрично нова, в оригинална опаковка. Техниката да бъде окомплектована с всички необходими силови, интерфейсни и други кабели, адаптери и аксесоари, софтуер за управление, ръководства за експлоатация, необходими за нормалната ѝ работа. Захранването и кабелните накрайници на силовите кабели да са предвидени за експлоатация в България. Мястото за изпълнение на поръчката до сграда на Община Русе, на територията на град Русе, посочено от Възложителя, непосредствено преди доставката. Срокът за изпълнение на доставката е 4 (четири) месеца, считано от датата на подписване на договора. Участниците следва да предоставят спецификация на предлаганата техника, като при условие, че техническата спецификация е на чужд език, да е придружена с превод на български.
Award criteria
- Price — На първо място се класира офертата на участника, предложил най-ниска обща цена за изпълнение на поръчката.
Official publications
- TED · 00562667-2025 · 28 August 2025
- OJS · 164/2025 · 28 August 2025