Доставка на питейна вода, отвеждане и пречистване на отпадни води за административната сграда на ТП на НОИ – Благоевград и офис – гр. Разлог
Buyer: ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ НА НАЦИОНАЛЕН ОСИГУРИТЕЛЕН ИНСТИТУТ - БЛАГОЕВГРАД
- Published
- 23 October 2025
- Estimated value
- 23,000 лв.
- Place of performance
- Благоевград, BG413
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00700531-2025
- Reference
- 33e60975-0098-47eb-82e8-325f6af55e71
- Official source
- Official source
CPV codes
- 41110000Agua potable
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка включва дейности по доставка на питейна вода, отвеждане и пречистване на отпадни води за административната сграда на ТП на НОИ в гр. Благоевград, ул. „Тракия“ № 1 и офис в гр. Разлог, предвидени в Закона за регулиране на водоснабдителните и канализационните услуги и Закон за водите, а изпълнението им е вменено на ВиК оператори - концесионери върху обособени територии на действие, определени с решение № РД-02-14-2234/22.12.2009 г. на министъра на регионалното развитие и благоустройството.
Award criteria
- Price — Възложителят е поставил изискване да не се надвишава определеният финансов ресурс.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ ЕООД | 23,000 лв. | — |
Official publications
- TED · 00700531-2025 · 23 October 2025
- OJS · 204/2025 · 23 October 2025
Other tenders from ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ НА НАЦИОНАЛЕН ОСИГУРИТЕЛЕН ИНСТИТУТ - БЛАГОЕВГРАД
- Доставка на питейна вода, отвеждане и пречистване на отпадни води за офиса на ТП на НОИ – Благоевград в гр. Сандански
- Абонаментна поддръжка и осигуряване на резервни части и консумативи за климатици и климатични инсталации, монтирани в сгради на ТП на НОИ -…
- Абонаментна поддръжка и осигуряване на резервни части и консумативи за климатици и климатични инсталации, монтирани в сгради на ТП на НОИ -…
- Абонаментна поддръжка и осигуряване на резервни части и консумативи за климатици и климатични инсталации, монтирани в сгради на ТП на НОИ -…