„Доставка на печатна, периферна и мултимедийна техника за нуждите на Медицински университет – София по 3 обособени позиции”
Buyer: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ
- Published
- 24 October 2025
- Submission deadline
- 21 November 2025, 23:59
- Estimated value
- 617,857 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00703306-2025
- Reference
- f1d61635-b090-483c-8e46-33ef89a99041
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30232000Periféricos
- 30232110Impresoras láser
- 32322000Equipo multimedia
Description
Доставка на печатна, периферна и мултимедийна техника и оригинални консумативи за тях по 3 обособени позиции, с включени дейности по монтаж, въвеждане в експлоатация (съгласно Колона № 7 от Приложение № 1 – Техническа спецификация) и гаранционна поддръжка (приложимо за всички обособени позиции с изключение на артикули с код ТP1, ТP2, ТCC1, ТCC2, ТCC3-1, ТCC3-2, ТCC3-3, ТCC3-4, ТCC4, ТCC5-1, ТCC5-2, ТCC5-3 и ТCC5-4). Необходимо изискване към техниката (наричана за краткост „стока”), предмет на обществената поръчка е да съответства напълно на всички изисквания на Възложителя, посочени в Техническата спецификация (Приложение № 1) от Документацията за обществена поръчка. В техническите спецификации не се съдържат изисквания, насочващи към определен производител или доставчик, нито търговска марка, патент или произход, характеризиращи артикулите. В случай на посочване от Възложителя в Техническата спецификация на стандарти, модели, източници, процеси, търговски марки, патенти, типове, произход или производство следва да се има предвид "и /или еквивалент". Стокитете, предмет на доставка са извън обхвата на Наредба № Н-1 от 23 юли 2024 г. за екологичните изисквания към определени продукти…
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | „Периферни устройства” | 30232000 Periféricos | 47,951 лв. |
| 2 | „Копирна техника” | 30232000 Periféricos | 372,692 лв. |
| 3 | „Мултимедии” | 32322000 Equipo multimedia | 197,214 лв. |
Award criteria
- Price — Най-ниска цена.
Official publications
- TED · 00703306-2025 · 24 October 2025
- OJS · 205/2025 · 24 October 2025