Доставка на осветителни инструменти
Buyer: Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД
- Published
- 15 January 2025
- Submission deadline
- 20 February 2025, 23:59
- Estimated value
- 300,000 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00025901-2025
- Reference
- ab5b89a1-1889-4853-8174-ad224b922c52
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31500000Material de iluminación y lámparas eléctricas
Description
Управителният съвет на „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД открива и провежда процедура за възлагане на обществена поръчка от вида „открита“ на основание чл. 132 във връзка с чл. 18, ал. 1, т. 1, чл. 19, ал. 2 и чл. 20, ал. 1, т. 3, б. „б“ от Закона за обществените поръчки (ЗОП), с цел сключване на договор за доставка на осветителни инструменти. Осветителните инструменти, предмет на поръчката, са: 1) мощна челна лампа с програмиране на режимите; 2) акумулаторен прожектор; 3) боен фар за автомобил и 4) автономен мобилен LED прожектор. Прогнозното количество на доставките по предмета на поръчката е както следва: - мощна челна лампа с програмиране на режимите – 1 810 броя; - прожектор – общо 272 броя; - боен фар – 167 броя; - автономен мобилен LED прожектор – 223 броя. На основание чл. 104, ал. 2 от ЗОП, комисията ще извърши оценка на техническите и ценовите предложения на участниците преди разглеждане на документите за съответствие с критериите за подбор. Действията на комисията ще се извършат в последователност, предвидена в чл. 61 от Правилника за прилагане на Закона за обществените поръчки (ППЗОП). На основание чл. 52, ал. 5 от ЗОП, Възложителят изискв…
Award criteria
- Price — Показателят, по който ще се оценяват офертите на участниците, е оферираната в Ценовото предложение „Обща стойност за доставка на осветителни инструменти, в лева, без ДДС“, с относителна тежест =…
Official publications
- TED · 00025901-2025 · 15 January 2025
- OJS · 10/2025 · 15 January 2025
Other tenders from Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД
- "Доставка на едножилни кабели с номинално напрежение Uo/U 12/20 kV, с изолация от омрежен полиетилен", PPD 26-023
- "Доставка на едножилни кабели с номинално напрежение Uo/U 12/20 kV, с изолация от омрежен полиетилен", PPD 26-023
- "Доставка на керамични изолатори", PPD 26-024
- “Специфични обучения за мениджърския екип на „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД на тема: „Управление на безопасността и ефективността…
- Специфични обучение за служителите на „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД на тема - „Провеждане на компютърни обучения за получаване…
- Доставка на лицензи, необходими за разширение пълноценната работа на системата AMI (ZTE Power EM Universal Energy Management System),…
- „Доставка на токови измервателни трансформатори“ реф. № PPD 26-016
- PPD25-099 Доставка на цифрови локални контролери и цифрови защити за линейни, трансформаторни и помощни присъединения високо/средно…
- PPD25-155 „Доставка на резервни части, консумативи, гуми и други компоненти, включваща тяхното вграждане и поддръжката на автомобилния парк…
- Доставка на данни за съоръженията от електропреносната мрежа, предназначена за ГИС